G.Arzum&S.Didem K. @modasusen

G.Arzum&S.Didem K. @modasusen Follow

🎶Müzik👒Moda💄Makyaj📍Mekan
💻Felsefe-Sosyal&Dijital Medya-Grafik&Web Tasarım
👻Snapchat:modagak
📌Pinterest:modagak
📩modagak@gmail.com
💑@infomusicofficial

http://modagak.blogspot.com.tr/2016/12/kuru-sampuan-karslastrmas-batiste.html?m=1

11,798 Followers  975 Follow

Share Share Share

#liveit 💪🏻 Hepimizin hayatında çeşitli zorluklar, aşılması gereken engeller var. Hiçbirimiz mükemmel bir hayat yaşamıyoruz dimi? Karşılaştığımız zorlukları aşabilecek kadar güçlüyüz hepimiz 💪🏻 Bu gücümüzü fark edelim yeter. #iyigeceler 😇 Mutlu bir hafta olsun herkese 💕 .
.
Snapchat: modagak / @modasusen için 👉🏻 snapchat: didemsusen 
Pinterest: modagak
#dontgiveup 🍩 Asla vazgeçmem dediğiniz ne varsa Allah daha fazlasını versin 😇 Mesela donut 🍩😄 Mutlu bir hafta sonu olsun herkese ✨💜 .
.
Snapchat: modagak / @modasusen için 👉🏻 snapchat: didemsusen 
Pinterest: modagak
#staypositive 🌸 Ne olursa olsun olumlu düşünüp, güzel yaşayacağımız bir yarın diliyorum 💕 Var olanı sevmeyi unutmayın 🌸 "Sevmek mutluluğumuzu bir başkasının mutluluğu içine yerleştirmek demektir." Lubreitz 💜 .
.
Snapchat: modagak / @modasusen için 👉🏻 snapchat: didemsusen 
Pinterest: modagak
#gold #love 🍟🍔 İnsanın gözü de midesi de başka türlü doymaz sanırım. Bunları yemeyi başarırsa, daha da ileri gitmeye çalışır belki ama dimi? Sonuçta insan... İnsan düşününce korkuyor "insan"dan 😄 Keyifli bir öğle arası olsun herkese 😘❤ .
.
Snapchat: modagak / @modasusen için 👉🏻 snapchat: didemsusen 
Pinterest: modagak
#purebeauty 💧 Ne diyorum biliyor musun? Şu su birikintisi gibi zaman... Akıyor ve gidiyor. Nedir derdi bu insanoğlunun? Vuruyor ve kırıyor. Yakıyor ve geçiyor. Oysa ki zaman akıyor, gidiyor. İstediği kadar uğraşsın ne elde ediyor? Eninde sonunda o da mazi oluyor! Neden kendini kirletiyor? Sadece beyaz kalamıyor? .
.
Snapchat: modagak / @modasusen için 👉🏻 snapchat: didemsusen 
Pinterest: modagak
İnsanoğlu niye bir başka insanoğlu için hayatını tehlikeye atar da dağda, -30 derecelerde, beline kadar karlarda, ya da bir futbol sahasında saatlerce donarak, bir gece kulübü girişinde ailesinden ayrı, herkes yeni yılı kutlarken o, herkes rahat kutlama yapabilsin diye, Aralık soğuğunda dikilerek HAYATINI RİSKE ATAR? VATAN İÇİN Mİ? 
Peki bu vatan, canını hiçe sayıp, anasına, babasına, evladına, sülalesine acılar yaşatan, 21 yaşındaki bir polis memurunu toprak altına gönderen bu vatan, KARŞILIĞINI VEREBİLİYOR MU BU FEDAKARLIKLARIN? Hiç düşündünüz mü bir gün gelecek de şimdi bedelli askerlik bekleyen o 1 milyon insan gibi, şu an elinde silah bizim canımızı koruyan insanoğlu çekip giderse ne olacak? Gün gelip can verdiği vatan sevdasının hiçe sayıldığını fark ederse ne olacak?
Biraz daha fazla para kazanmak uğruna hiçe saymıyor mu dağdakini şehre indirmeyen askerini, sıcak yatağında rahat uyuyan insanoğlu? Gece kulübü girişinde ailesinden uzakta yeni yılını bir kapıda dikilerek geçiren güvenlik memurunun veya polis memurunun hakkını verebiliyor mu bu vatan? 
Yoksa sadece "baş sağlığı" dileyip, "hayat devam ediyor" diyip 1 gün sonra unutuyor mu? 
Hiçbir şey yaptığımız yok! Başımıza gelene kadar aval aval bakıyoruz! Bir kere daha başımız sağ olsun insanoğlu! Müslümanım diye dolanan ama en ufak bir olayda bile BİR olamayan, Allah'ın emrini yerine getiremeyen, kardeşini sayıp sevemeyen, hoşgöremeyen insanoğlu sen daha çok çekersin! Başın sağolsun!!! #istanbul #reina #başımızsağolsun #terörelanetolsun #polis #asker #vatan #burakyılmaz #lanetolsunterör #allahınızdanbulun
#beawesometoday #happynewyear 💕 Bugün "yeni" olan her şeyin başlayacağı gün. Kendince eskittiğin her şeye bir duvar çek, seni yeniden oluşturacak, sana yeniden kendini "gerçekten sen" olarak hissettirecek şeylere bir pencere aç. Oradaki tertemiz havayı içine çek. Bugün gerçekten "harika" ol! Yeni ol! Kendin ol! #mutluyıllar şimdiden 💕💜 .
.
Snapchat: modagak / @modasusen için 👉🏻 snapchat: didemsusen 
Pinterest: modagak
#Happy #friday 🎄❄️ Huzur gibisi yok şu dünyada 🙏🏻 Bol huzurlu, sağlığınıza sağlık kattığınız, ailenizin de sevdiklerinizin de güzel günlerini gördüğünüz, tüm dileklerinizin gerçekleştiği #mükemmel olanla paralel orantılı bir 2017 olsun inşallah 💙❄️ Allah barışı ve kardeşliği, vatanın kıymetini bilmeyi, ayakta uyumamayı öğretsin yeni yılda güzel ülkeme 💙 Şu manzaranın keyfini bir ömür rahatça sürebilelim inşallah ... Şimdiden MUTLU YILLAR herkese 🎄🎈✨🎄🎁❣️ .
.
Snapchat: modagak / @modasusen için 👉🏻 snapchat: didemsusen 
Pinterest: modagak
#snowwhite ❄️💙 Düşünsene her düşen kar tanesinin dünyaya iyilik getirdiğini. Soğuk bile en sıcak en sevimli şey olmaz mıydı o zaman? Ya da düşen her kar tanesine karşılık, bir canlıya yardım etsek mesela... Hayal kurmamıza gerek kalır mıydı o zaman? Çok şükür sahip olduklarımıza ve bir şeylere sahip olamayanların elinden tutabilme gücüne sahip olmamıza ... 💕 #iyigeceler ❄️ .
.
Snapchat: modagak / @modasusen için 👉🏻 snapchat: didemsusen 
Pinterest: modagak
#sweetthings in life 🎄✨🎈 Her toplantı böyle tatlı şeylerin olduğu yerlerde yapılsa keşke 🎈✨🎄Yeni yıla girmeden, yeni yıl temalı bir şeyler paylaşılmalıydı 😄 görev başarıyla tamamlandı ❤.
.
Snapchat: modagak / @modasusen için 👉🏻 snapchat: didemsusen 
Pinterest: modagak
97 yıl önce bugün Atatürk Ankara'ya gelmişti. Bize bıraktığın çağdaş, laik ve özgür ülkenin kıymetini biliriz inşallah Atam 🙏🏻❤ #günaydın bu harika fotoğrafla olsun istedim ✨ .
Osmanlı Devleti, Birinci Dünya Savaşı (1914-1918) sonunda müttefiki olan Almanya mağlup olduğu için, yenik sayılmıştı. Ülkemiz İngilizler, Fransızlar, Yunanlılar tarafından işgal edilmiş, gizli anlaşmalarla paylaşılmıştı. Atatürk 16 Mayıs 1919’da Bandırma Vapuruyla Samsun’a çıkarak ulusal mücadeleyi başlattı. 25 Mayıs 1919’a kadar Samsun’da kaldı. Bu arada İzmir’in Yunanlılar tarafından işgal edildiğini öğrendi ve Havza’ya geçerek ‘‘Havza Genelgesini ‘’ ardından da ‘‘Amasya Genelgesi’ni yayınladı. Amasya Genelgesi, ulusal mücadelenin programını oluşturmaktadır. Bu genelge Türk ulusuna, ulusal egemenliğe kavuşması için yapılan ilk çağrıdır.

Atatürk 23 Temmuz-1Ağustos tarihleri arasında Erzurum Kongresini; 4-11Eylül 1919günleri arasında da Sivas kongresini topladı. Damat Ferit istifa ettirilerek Anadolu hareketinin ilk siyasal başarısı elde edildi. Sivas ve Erzurum Kongresinde seçilen temsil kurulu üyeleriyle 27 Aralık 1919’da Ankara’ya geldi. Ankaralılar Atatürk’ü Dikmen sırtlarında coşkuyla karşıladılar. Seğmenler Atatürk’ü ulusal giysiyle oyunlar oynayarak bağırlarına bastılar. 
Atatürk’ün Ankara’yı merkez seçmesinin nedenleri şunlardır:

1.Haberleşme ve ulaşım olanaklarına sahip olması.
2. İstanbul’a yakın olması.
3.Batı cephesine yakın olması.

Bu tarihten sonra Ankara, ulusal mücadelenin sevk irade edildiği merkez oldu. #atatürk #ankara #atatürkünankarayagelişi #izindeyizatam #mustafakemalatatürk #mustafakemal ❤
🎶26 Aralık 2016 Pazartesi(bugün) 🎶Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu'nun ⏰Saat 19:30'da 📍Cüneyt Gökçer Sahnesi, 35.cadde Arcadium AVM arkası Çayyolu/Ankara'daki, 🎙Atatürk'ün Ankara'ya Gelişinin 97.Yıl Dönümü Özel  ÜCRETSİZ konserine davetlisiniz.  Ankaralı sanatseverlere duyrulur. 🚌Koru metrosunda indikten sonra 5 dakika yürüme mesafesindedir Cüneyt Gökçer Sahnesi. 
Hep beraber kutlayalım bu özel günü olmaz mı 😇❤.
.
.
Snapchat: modagak / @modasusen için 👉🏻 snapchat: didemsusen 
Pinterest: modagak