Musiad United Kingdom

Musiad United Kingdom Follow

( MUSIAD ) Independent Industrialists and Businessmen Association

http://www.musiad.uk/

564 Followers  259 Follow

Share Share Share

@musiad #genelmerkez #istanbul #musiad #musiaduk
Son dünya şampiyonu Fransa'yı yenen Milli Takımımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. #turkiye #türkiye
Musiad İngiltere olarak London Grand Banqueting Suite’de Musiad ailesine yakışır bir iftar proğramı düzenlendi. 
Toplantıya TC büyükelçimiz Ümit Yalçın bey, başkonsolosumuz Çınar Ergin bey, Muslim Council of Britain, Farklı siyasi partilerin Londra il meclis üyeleri, TC Londra Ticaret başmüşaviri, Diyanet işleri başkanlığı, THY, Yunus Emre Enstitü, Milli görüş, IHH, ve 15 Değişik STK, 250 aşkın işadamı (70 yabancı) katılım gösterdi. 
Başkanımız Abdurrahman Kaan⁩ beyin sunumu ile başlayan proğrama, Musiad İngiltere başkanı Mustafa Demir, Avrupa direktörümüz Burhan Sağlam bey⁩, Büyükelçimiz Ümit Yalçın bey, ve başkan yardımcımız Türkan Akbaş konuşma yaptılar.
Musiad UK Iftar 2019. Başkanımızın selamlama konuşması @musiad @youngmusiaduk
Her geçen gün büyüyen Musiad İngltere bütün üyelerimizin ve Birleşik Krallıkta bulunan vatandaşlarımızın Ramazan ayını kutlar. Allah bütün dualarınızı kabul etsin.
Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif Milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. 
Cenab-ı Allah ibadetlerimizi kabul eylesin, bizleri birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı'na kavuştursun
We as Musiad United Kingdom completed our three day business trip with 101 club members. The trip involved seminars, over 30 B2B meetings, Factory/Site visits. We hope all our efforts will contribute to UK/Turkish economy and trade. /. Musiad İngiltere olarak üç günlük iş gezimizi 101 kulüp üyesi ile tamamladık. Gezi seminerler, 30'dan fazla B2B toplantı, Fabrika / Saha ziyaretleri içeriyordu. Tüm çabalarımızın İngiltere / Türkiye ekonomisine ve ticaretine katkı sağlayacağını umuyoruz.
Birleşik Krallık kraliçesi tarafından geçtiğimiz günlerde İngiltere yüksek mahkeme başkanlığına getirilen Bangladeş asıllı Sir Akhlaq Ur-Rahman Choudhury’i Musiad UK ekibi ve 101 club üyeleri olarak tebrik ettik. Özellikle haftaya yapacağımız Türkiye iş gezisi konusunda çok mutlu olduğunu belirtti. İnşallah Musiad İngiltere olarak önümüzdeki günlerde ticari diplomasiyi iyi kullanarak lobi faaliyetlerimizi artıracağız.
Değerli MÜSİAD üye ve dostları 25-28 Nisan 2019 da gerçekleşecek Türkiye iş gezisi programına katılmak için info@musiad.uk | 07852595555 iletişim kurabilirsiniz. Program kapdamında iş toplantıları, fabrika ziyaretleri, ikili görüşmeler ve İstanbul turu olacaktır. Daha ayrıntılı programı kısa zamanda paylaşacağız. Kolaylıklar dilerim, iyi çalışmalar.
Happy Independece day to our Bangladeshi brothers and sisters #bangladesh 🇧🇩 🇧🇩 🇧🇩
MÜSİAD Birleşik Krallık olarak bugün 101 Club ( Bangladeşli İş Adamları Derneği ) ile Londra’ nın finans merkezi Canary Wharf da bir araya geldik. 25-26-27-28 Nisan 2019 da gerçekleştireceğimiz Türkiye ziyareti konusunda ve MÜSİAD hakkında bilgilendirme yapıp fikir alışverişinde bulunduk. 4 saat süren toplantımızda Bangladeşli iş adamları Türkiye ziyareti sonrasında hem İngiltereden hem de Bangladeş’ den enerji, tekstil, gayrimenkul, turizm, medya, finans, gıda ve hizmet sektörü alanlarında yatırım yapmak istemektedirler. İnşallah hem ülkemiz hem de müslüman toplumumuz için hayırlara vesile olur. @musiad @youngmusiaduk
Şanlı tarihimizden, ecdadımızdan gelen ve yüzlerce yıldır yakılan nevruz ateşiyle Baharın gelişini müjdeleyen nevruzla beraber birlik, beraberlik ve dostluk içinde, huzur dolu bir yaşam diliyor, Nevruz Bayramı'nı kutluyorum. #istanbul #chef #food #foodporn #foodie #turkey #love #instagood #tbt #photooftheday #instamood #iphonesia #tweegram #picoftheday #beautiful #instadaily #summer #instagramhub #iphoneonly #follow #igdaily #bestoftheday #happy #sun #spring