Muzeum umění Olomouc

Muzeum umění Olomouc Follow

one visit = one thousand years of fine arts culture

http://www.muo.cz/

1,324 Followers  223 Follow

Share Share Share

Výstava Jozef Jankovič | Plynutí času je velmi inspirující, což potvrdil i workshop Světelné kresby Ondřeje Ševčíka. Podívejte se na výtvory jeho účastníků. 
#Muzeum_moderniho_umeni #MUO #jankovic_muo
Hned tři hosty si na Mikuláše pozval David Hrbek do své talk show DH v DH, a to Magdu Vašáryovou, Ivu Brožovou a Karla Hvížďalu.

#MUO #DHvDH #talkshow #Vlčice #Olomouc
Vánoční atmosféru přinesl do Divadla hudby Víťa Marčík s představením Setkání před Betlémem. Letos se ještě můžete těšit na jeden vánoční příběh, a to České Vánoce v podání Buchty a loutky & Collegium Marianum.

#Muzeion #Divadlo_hudby #Pohádka #vánoce #loutky
Těšíte se na Mikuláše? #MUO má pro vás přichystaný dárek, a to v podobě poslední letošní talk show DH v DH. Hosty Davida Hrbka budou novinář a spisovatel Karel Hvížďala, bývalá předsedkyně Nejvyššího soudu v Brně Iva Brožová a herečka, diplomatka a politička Magda Vašáryová. Přijďte začínáme 5. prosince v 19.00.

#DHvDH #Divadlo_hudby #Olomouc #mikulas #talkshow
Paní Zima dorazila i do Olomouce. Takto vypadá první letošní nadílka z věžičky Muzea moderního umění. Přijďte, to musíte vidět na vlastní oči.

#MUO #Muzeum_moderniho_umeni #Olomouc #zima #sníh
V Divadle architektury na vás čeká další lahůdka spojena s fenoménem kolektivního bydlení. Dozvíte se jestli jde o mrtvou vizi nebo jak to bylo s olomouckým "hotelakem". Přijďte začínáme v 18.00.

#MUO #Divadlo_hudby #Koldomy #architecture
Dnes na vás čeká v #MUO den plný akcí. V Muzeu moderního umění budou děti hledat inspiraci v Ateliéru 6+ u Jozefa Jankoviče. V Arcidiecézním muzeu představí profesor Daniel Mistra Třeboňského oltáře a v Divadle hudby zahraje brněnský šraml Urband. Přijďte, těšíme se na vás.

#Muzeum_moderniho_umeni #Arcidiecezni_muzeum #Divadlo_hudby #jankovic_muo #Olomouc
Miroslav Krobot a Lubomír Smékal představili v DH v DH svůj nový film Kvarteto. Ten se z velké části natáčel v prostorách Arcidiecézního muzea Olomouc. A náš tip je jasný-zajděte si na film a pak si přijďte k nám prohlédnout místa, kde se točil.

#MUO #DHvDH #Olomouc #Kvarteto #Krobot #Film
Hned dvě nové výstavy nabízí svým návštěvníkům #MUO, a to České kolektivní domy a díla Monogramisty T.D

#Muzeum_moderniho_umeni #Olomouc #Výstava #Bydletspolu #monogramistatd
Už zítra začíná v #MUO výstava věnovaná kolektivnímu bydlení. Podívejte se, na co se můžete těšit. 
#Koldomy #Olomouc #architecture #Muzeum_moderniho_umeni
Listopadová pohádka v Divadle hudby DlouŠiBy přináší příběh prince, začarovaného čaroděje a tří prazvláštních obrů. Podívejte se, jak si představení užívají děti a herci.

#MUO #Olomouc #Divadlo_hudby #Pohádka #loutky #Divadlo_100_opic
Že není v muzeu nuda, to poznali studenti hejčínského gymnázia. Expozicí 20. století je provedli naši lektoři i s tablety. Podívejte se, jak se všichni bavili.

#MUO #stoleti_relativity #Olomouc #Výstava #Edukace