NewGen Agency

NewGen Agency Follow

NewGen is the first and only strategic marketing agency which specialises in the ever growing #esports & #gaming.

113 Followers  47 Follow

Share Share Share

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun! #30ağustos
Ünlü Twitch yayıncısı Ninja dün akşam yaptığı yayında 100.000 $ bağış aldı! Ama bu bağış yayıncı için değil, ABD'de St. Jude's Children Hastanesi'nde tedavi gören çocuklar içindi.
Ninja ve birkaç yayıncının ortak yayınında toplam 2.7M $ bağış toplandı!
Bayramınız kutlu olsun🍬😊
Newzoo'nun yaptığı araştırmaya göre, Battle Royale oyuncuları, oyunlarını yayınlamaya oldukça yatkın bir profil çiziyor.
3-20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen MSI 2018 Finalleri, dünya genelinde aynı anda izlemede 127.551.726 gibi inanılmaz bir rakam elde etti.
Bu sene ilk kez Avrupa'da gerçekleşen MSI finallerinde biz de oradaydik. Muhteşem bir deneyimdi, teşekkürler Paris! #tbt #msiparis #msi2018 #paris
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun!
#MSI2018 heyecanı yerinde bir başka güzel! Chris "TonBalıklıMakarna" Willekens, Koray "Naru" Bıçak ve şanslı Vodafone Freezone Gamer Paket üyeleriyle birlikte Paris'teyiz!
T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı - Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü tarafından, Türkiye'nin ilk Espor raporu yayınlandı. Slideshare sayfamız üzerinden raporu detaylıca inceleyebilirsiniz: slideshare.net/newgenagency
Nisan ayında spor dünyasına ait sosyal medya etkileşim listesinde yepyeni bir "1 numara" var: Tyler "Ninja" Blevins. Artık profesyonel bir Espor oyuncusu ve yayıncısı dünyanın en büyük atletlerini geride bıraktı. Dünya değişiyor.
KMF heyecanını hem stüdyoda hem de @vodafonefreezone lounge alanında Espor severler ile birlikte yaşadık. #tbt #KMF2018 #VadiBizim #vodafonefreezone #newgenagency
#SMAT2018 Jüri Ödülleri’nde Fikir Önderi Kampanyası kategorisinde McDonald's Gamer Menü projemiz Bronz ödüle layık görüldü!