NewGen Agency

NewGen Agency Follow

NewGen is the first and only strategic marketing agency which specialises in the ever growing #esports & #gaming.

115 Followers  46 Follow

Share Share Share

#8Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!
Yılın son #tbt 'sinde müthiş bir combo! 2018'de oyun neredeyse biz oradaydık, yetmedi yeni alanlar da yarattık! 
Gaming Forum
#akılalmazkapışma
GIST
KMF
MSI
TBF
Gamescom
GameZone PubG turnuvası
Ve Doğu Ekspresi değil, #OyunEkspresi 😎

Rez alın, 2019'da tam gaz devam edeceğiz ;)
30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun! #30ağustos
Ünlü Twitch yayıncısı Ninja dün akşam yaptığı yayında 100.000 $ bağış aldı! Ama bu bağış yayıncı için değil, ABD'de St. Jude's Children Hastanesi'nde tedavi gören çocuklar içindi.
Ninja ve birkaç yayıncının ortak yayınında toplam 2.7M $ bağış toplandı!
Bayramınız kutlu olsun🍬😊
Newzoo'nun yaptığı araştırmaya göre, Battle Royale oyuncuları, oyunlarını yayınlamaya oldukça yatkın bir profil çiziyor.
3-20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen MSI 2018 Finalleri, dünya genelinde aynı anda izlemede 127.551.726 gibi inanılmaz bir rakam elde etti.
Bu sene ilk kez Avrupa'da gerçekleşen MSI finallerinde biz de oradaydik. Muhteşem bir deneyimdi, teşekkürler Paris! #tbt #msiparis #msi2018 #paris
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun!
#MSI2018 heyecanı yerinde bir başka güzel! Chris "TonBalıklıMakarna" Willekens, Koray "Naru" Bıçak ve şanslı Vodafone Freezone Gamer Paket üyeleriyle birlikte Paris'teyiz!
T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı - Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü tarafından, Türkiye'nin ilk Espor raporu yayınlandı. Slideshare sayfamız üzerinden raporu detaylıca inceleyebilirsiniz: slideshare.net/newgenagency
Nisan ayında spor dünyasına ait sosyal medya etkileşim listesinde yepyeni bir "1 numara" var: Tyler "Ninja" Blevins. Artık profesyonel bir Espor oyuncusu ve yayıncısı dünyanın en büyük atletlerini geride bıraktı. Dünya değişiyor.