Факультет ПІМ

Факультет ПІМ Follow

Факультет політико-інформаційного менеджменту. ОА.
🏛Політологія.
🧠Психологія.
📑Документознавство.
💉Громадське здоров‘я.
🇺🇦Національна безпека.

https://forms.gle/44Wc6QYfmNWQnzR99

448 Followers  317 Follow

Share Share Share

💉Громадське здоров'я💉.
.
Це популярна спеціальність американських та європейських університетів, яка нещодавно з’явилася в Україні та була ліцензована лише у двох(!) університетах. Її поява була викликана необхідністю проведення медичної реформи та розбудови національної системи громадського здоров’я.
.
Які причини обрати спеціальність Громадське здоров'я❓
1️⃣ Навчальна програма побудована за зразком європейської моделі навчання фахівців і спрямована на якісну науково-практичну підготовку;
2️⃣ 60% складу кафедри доктори та кандидати медичних наук.
3️⃣ Оволодієш іноземною мовою на рівні міжнародного сертифікату В2 за напрямком «Medical English»;
4️⃣ Отримаєш можливість стажуватися у Державній установі «Інститут громадського здоров`я
ім. О.М. Марзєєва Академії медичних наук України», ДУ «Рівненський обласний
лабораторний центр МОЗ України»;
5️⃣ Матимеш можливість узяти участь у програмах міжнародної студентської мобільності в межах проекту Erasmus+.
.
Які предмети потрібно здавати для вступу❓
✔️для державної форми навчання:
українська мова та література;
біологія або хімія:
фізика або математика.
.
✔️за умовами контракту:
українська мова та література;
історія України;
іноземна мова або географія.

Ким ви зможете працювати після закінчення❓
- медичний асистент;
- помічник керівників підприємств, установ та організацій;
- інспектор із соціальної допомоги;
- соціальний працівник;
- помічник лікаря-епідеміолога;
- інструктор із санітарної освіти;
- інструктор з трудової адаптації;
- фахівець з фізичної реабілітації;
- асистент вчителя-реабілітолога;
- вихователь по роботі з дітьми-інвалідами;
- інструктор-дезінфектор;
- експерт із медичного страхування;
- державний інспектор з техногенного та екологічного нагляду;
- фахівець з радіаційного та хімічного захисту.

Після закінчення ви отримаєте🎓:
* ступінь бакалавра громадського здоров'я.
.
Виникли питання? Пиши⤵️:
vitalii.lebediuk@oa.edu.ua
💣 Стрес. Як впоратися💣.
.
ТОП – 5 порад в ситуації напруги та стресу від кандидата психологічних наук, старшого викладача кафедри громадського здоров’я Анни Гільман.
.
1. Подихайте🔻. Зробіть паузу в ситуації конфлікту та напруги. Дайте собі часу. Присядьте зручно з опорою ніг на підлозі і відчуйте своє тіло.
.
2. Розпізнайте власні емоції🔻. Поміркуйте, що саме Ви відчуваєте, де це знаходиться в тілі? Зосередьте увагу на емоції, що виникла. Визначте емоцію (сум, образа, провина, страх, гнів, сором тощо).
.
3. Усвідомте емоції🔻. Подумайте, чому виникла така емоція? Яка її природа? (Наприклад, я відчуваю сум, бо знову зазнав невдачі). Зосередьтеся і подумайте, в який момент виникла емоція і що цьому передувало. Зверніть увагу! Емоція, зокрема негативна, може бути легітимна і нелегітимна. Наприклад, образа або злість може виникати, якщо ви з товаришем домовились про зустріч, а він не прийшов (це легітимна образа, ви домовились і домовленість була порушена). Або ви часто ввечері зустрічались з товаришем на спортмайданчику і раптом наступного разу його не було (домовленості займатись разом спортом не було). В цьому випадку може виникати образа, однак нелегітимна. Усвідомивши причину її виникнення і, зваживши думки в голові, негатив мине.
.
4. Виразіть емоції🔻. Вивільніть негативну енергію. Про негативні емоції варто сказати або виразити їх в інший прийнятний для вас спосіб, в безпечному середовищі. Невиражені емоції мають здатність накопичуватись. З часом вони можуть локалізуватися у тілі у вигляді симптому (тоді болить шлунок, серце тощо).
.
5. Знайдіть конструктивну стратегію для взаємодії🔻.Подивіться на себе та ситуацію з боку, відокремлено. Що насправді відбулось?  Запропонуйте варіанти виходу із ситуації. Домовтесь про взаємодію, співпрацю.
.
Піклуйтесь про себе! Якщо забрати емоції, залишиться лише ситуація, яку потрібно вирішити❤️🖤
📌Дайджест подій тижня📌.
.
📆Понеділок – 22 квітня.
🔶15:30, ауд. 6 - інтелектуальна гра «Brain storm».
.
📆Вівторок – 23 квітня.
🔶12:20, ауд. 8 - лекція від проф. Бруно Коста з Університету Бейра Інтеріор (м.Ковільян, Португалія). .
. 📆Середа – 24 квітня.
🔶15:30, ауд.5 - лекція «Про що мовчить наш почерк» від Сергія Гонгало.
.
📆Четвер – 25 квітня.
🔶12:00 - акція «Моє місто, як писанка»(долучитися до прикрашання Острога може кожен).
🔶Протягом дня лекції, майсер-класи в рамках проекту "Університет - простір прав людини".
.
📅П‘ятниця - 26 квітня.
🔶12:00 - мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія століття». 📌Нагадуємо, що до 30.04 проходить конкурс студентських есе за мотивами книги Орися та Вадима Олійників «Ukrainian sugar beet immigrants».
Що подивитися❓.
.
Що там? Вже вистачило інформації про вибори? Пропонуємо вам відволіктися і переглянути цікаві фільми, це ж питання національної безпеки😉
.
🎬Місія нездійсненна: Наслідки, 2018
Шоста частина культової серії про пригоди Ітана Ханта, якому кинули виклик нові часи, що породжують нових злих геніїв, які володіють найсучаснішою зброєю.
.
🎬Агенти А.Н.К.Л. , 2015
У часи Холодної війни найкращий агент ЦРУ  і перспективний агент КДБ починають співпрацювати разом, щоб відвернути загрозу знищення від ядерної зброї.
.
.
🎬Гра в імітацію, 2014 (Один з улюблених фільмів нашого редактора😉, тому маст сі зис) 
Фільм показує гонку з часом Алана Тюрінга і його команди спеціалістів, які в період Другої світової війни намагаються врятувати світ від нацистського загарблення, через розшифрування німецької машини Енігми.
.
🎬Спадок Борна, 2012
Кеннет, головний герой, взяв участь в секретній програмі, яка готувала суперагентів за допомоги генної модифікації. Раптово керівництво ЦРУ вирішує позбутися всіх програм і агентів також, що змушує Кеннета рятувати своє життя та шукати прихистку деінде.
.
🎬Подвійний агент,2011
Після вбивства конгресмена всі докази вказують на те, що його вчинив агент КДБ на прізвисько «Кассій». Але він давно вважається загиблим... Його розшукує агент Пол, проте ніхто не знає, що він і є Кассій.
.
🎬Солт, 2010
Евелін Солт – найкращий агент, якій випала честь допросити російського втікача, який стверджує, що жінка повинна ліквідувати президента Росіі.Героїня вимушена тікати і почати своє розслідування, аби повернути собі славне ім’я та викрити справжніх злочинців.
.
🎬Тіло брехні, 2008
Сюжет розкриває історію американського шпигуна, підставленого керівництвом ЦРУ, який сам розгромлює чергову базу терористів в Іраку.
.
🎬Хороший пастух, 2006
Картина розповідає про шпигунство у Холодній війні. Головний герой стає членом спілки, створеної для політичних еліт, де за правилами він мав повідати таємницю. Таємниця була про його батька.
.
Було корисно? Тоді зберігай, аби не загубити пост і не забуть тик-тик двічі на фото❤️
.
ПІМ - факультет, який турбується про тебе❤️🖤
Острозька академія та спорт🏆.
.
Студенти Острозької академії надзвичайно різноманітні. Кожен має свою неповторну історію. Сьогодні ми хочемо розповісти про студента 1 курсу Національної безпеки Максима Корчука, який вже встиг активно себе яскраво проявити. .
Максим займається спортом. Довго захоплювався футболом, пізніше зацікавився легкою атлетикою. Він навіть має 1 дорослий розряд (результат: 11,1с на 100м; 23с на 200м). Любов до спорту ще змалку привив батько. Зараз Макс бере участь майже у всіх змаганнях та гідно захищає честь ПІМу.
.
Звідки ти дізнався про Острозьку академію❓
.
Коли я навчався у 9 класі, батьки запитали: «Ким ти себе бачиш у майбутньому?». Вони пропонували свої варіанти, я запитував у друзів про різні ЗВО. Одного разу я почув про ОА, стало цікаво. Мені сподобалося те, що це так званий «український Хогвартс», тут відсутні хабарі, викладачі переживають за студентів.
.
Чому вирішив вступити сюди, а не поєднати своє життя з професійним спортом❓
.
Я займався легкою атлетикою практично на професійному рівні. Звичайно, виникли питання, чи хочу я пов’язати своє майбутнє життя  з професійним спортом? Це був важкий вибір. Зваживши всі плюси та мінуси, вирішив, що легка атлетика - це лише хобі. Саме тому я не обирав жодних інших університетів, окрім ОА.
.
Чому саме Нацбезпека❓
.
Ще з малку я хотів стати працівником силових структур, як мій тато. Я дізнався, що в ОА є нова спеціальність, яка дає можливість реалізувати себе у цьому. Окрім того, тут є військова підготовка, викладається рукопашний бій.Також можна здобути знання 2 або більше іноземних мов.
.
Чи можна реалізуватися у спорті у рамках навчання в ОА? Що б ти хотів змінити❓
.
За час навчання можу сказати, що в ОА розвинуті декілька видів спорту: футбол, волейбол та теніс.
На мою думку було б не погано ввести у студентське життя секцію легкої атлетики. Я б хотів запровадити змагання та тренування з цього виду спорту. Міг би поділитися своїми секретами.
❗️Головні новини тижня❗️.
.
Ми розпочинаємо нову рубрику на нашій сторінці. Пропустили цікавий захід? Не біда😉 Відтепер наприкінці тижня ви зможете більше дізнатися про найголовніші події, що відбулися в Острозькій академії.
.
🔻Зустріч з головою Комітету Верховної Ради України у закордонних справах🔻
У вівторок, 16 квітня, до ОА завітала Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко. На початку зустрічі гостя зачитала привітання Острозькій академії з 25-літтям відродження від імені Голови Верховної Ради України Андрія Парубія. Ганна Гопко поділилася зі студентами секретами свого успіху, мотивувала молодь до дій та дала корисні настанови.
.
🔻Фестиваль ораторського мистецтва🔻
Студенти спеціальності «Документознавство» організували справжній фестиваль у рамках курсу Ораторського мистецтва. Він відбувся у четвер, 18 квітня. Участь у заході взяли 10 конкурсантів, серед яких були студенти та школярі. Долучилися також курсанти військового училища. Переможця обирали судді у складі Віталія Лебедюка, Юлії Маслової, Дмитра Шевчука, Ганни Охріменко та Оксани Матласевич. Перемогу виборола студентка Діана Гуцевич.
.
🔻Віденський бал🔻
У рамках тижня факультету РГМ відбувся віденський бал. Це щорічне дійство, де кожен може відчути казкову атмосферу середньовіччя. Цьогоріч бал відвідали 25 пар. Головним танцем вечора був вальс, який супроводжувався живою музикою камерного оркестру Рівненської обласної філармонії.
.
🔥Цікаво. НаУ «Острозька академія» посів другу сходинку за рівнем викладання серед українських університетів у міжнародному щорічному рейтингу World University Rankings.
.
ПІМ - факультет, який турбується про тебе❤️🖤.
🇺🇦Національна безпека🇺🇦.
.
Це одна з найпопулярніших спеціальностей в американських та європейських університетах. Вона дозволяє сформувати нове покоління фахівців, які спроможні вирішувати складні проблеми в галузі управління національною безпекою в умовах динамічних змін і сучасних викликів.
.
Які причини обрати спеціальність Національна безпека❓
1️⃣ Викладачі – експерти з національної безпеки та працівники СБУ;
2️⃣ Рівень іноземної - В2;
3️⃣ Можливість узяти участь у програмах міжнародної студентської мобільності.
4️⃣ Стажування в НАТО в Україні, представництві ОБСЄ, Головному управлінні Нацполіції в Рівненській області, Нац. інституті стратегічних досліджень при Президенті України;
6️⃣ Військова підготовка (за бажанням).
.
Які предмети потрібно здавати для вступу❓
•українська мова та література;
•історія України;
•математика або географія.

Ким ви зможете працювати після закінчення❓
- працівник у силових і спеціальних структурах;
- працівник в антикорупційних органах;
- державний службовець у секторі безпеки;
- працівник у військових структурах;
- експерт із питань національної безпеки;
- інспектор із моніторингу безпекової діяльності;
- аналітик із питань національної безпеки;
- менеджер з безпеки підприємства, фірми;
- працівник охоронної фірми та детективного агентства;
- спеціаліст із систем безпеки.

Після закінчення ви отримаєте🎓:
* ступінь бакалавра національної безпеки.

Студентка 1 курсу Національної безпеки Яна Власюк про навчання: «Жодної хвилинки не пожаліла, що обрала саме Національну безпеку. Вона дає величезні можливості та гарний кар’єрний ріст. До того ж, приємно розуміти, що ми в академії особливі, адже це унікальна спеціальність в Україні».
.
Денна форма навчання:
Вартість навчання за рік: 16 700 грн.
Ліцензійований обсяг: 30 місць.
.
Заочна форма навчання: 
Вартість навчання за рік: 7900 грн.
Ліцензійований обсяг: 20 місць.
.
Виникли питання? Пиши⤵️:
vitalii.lebediuk@oa.edu.ua
Ловіть ще порцію цікавих фільмів😉

Сьогодні ті, що пов’язані зі спеціальністю «Психологія» .
🎬Небезпечний метод, 2011
Фільм про відносини двох основоположників психоаналізу, Звгмунда Фрейда та Карла Юнга, з російською пацієнткою Сабіною Шпільрейн.
🎬Будинок марень, 2011
Письменник зі своєю сім‘єю переїхали в тихе містечко, яке згодом виявилося не таким і тихим. За участі сусідки сім‘я дізналася, що їхній дім став місцем жорстокого вбивста, а злочинець досі перебуває на свободі.
🎬Спустошене місто,2007
Історія про дантиста, у якого не було справжнього друга, та одного разу йому вдалося зустріти свого давнього сусіда, у якого посттравматичний синдром на ґрутні втрати всієї родини.
🎬Експеримент, 2001
Фільм знятий на основах експерименту у в‘язниці, що був проведений американським психологом Філіппом Зібардо.
🎬Ігри розуму, 2001
Біографічна драма, яка отримала 4(!) Оскари. 
Одного разу відомому математику потрапила на очі цікава блондинка, а до голови прийшла стратегія завоювання жіночого серця. Джон Неш вивів теорію ігор, концепцію, яку сьогодні застосовують в математиці та економіці.
🎬Пам’ятай,2000
Головна мета Леонардо Шелбі полягає у тому, аби віднайти вбивцю своєї дружини. Проте є одна вагома проблема - у нього рідкісна форма амнезії, втрата короткої пам‘яті. Його спутники до розв‘язування загадки - це Полароїд і тату на тілі.
🎬Розумник Уїлл Хантінг,1997
Фільм про молодого генія, який з особистісних причин вирішив поставити на собі хрест.
🎬Коль-рибак,1991
Історія про успішного радіоведучого, життя якого кардинально змінюється після дзвінка нещасного слухача.
🎬Людина дощу,1988
Сюжет про подорож США егоїста Чарлі, який дізнається, що батько залишив спадок не йому, а братові-аутисту.
🎬Псіхо,1960
 Меріон краде велику суму грошей, аби втекти зі своїм коханцем та вести щасливе життя. В одному мотелі вона зустрічає чоловіка, у якого зовсім інші плани на випадкову красуню, яка чудом опинилася у його руках на цілу ніч.

ПІМ - факультет, який турбується про тебе❤️🖤
Пишаємося нашими спортсменами!
.
🔻 Змагання з баскетболу: 3 місце💪🏻.
.
🔻 Змагання з бадмінтону: 2 місце💪🏻.
.
🔻 Змагання з міні-футболу: 4 місце💪🏻.
.
🔻 Змагання з волейболу серед дівчат: 5 місце💪🏻.
Змагання з волейболу серед хлопців: 4 місце💪🏻.
.
🔻Змагання з шахів: 5 місце💪🏻.
.
🔻Змагання з настільного тенісу: 3 місце💪🏻.
.
Ви всі доклали неймовірних зусиль!
.
@m_korchuk_ @zagursky_scorpion @vladosss21 @dima_td5 @bohdan_ranets @vstegny @_.n_e_m_i._ @shpak.exe @maxsuprunchuk @suprunchuk23 @trigubets_dima @tapochek_abba @yaroslava.susla @diana_podzyubanchuk @allishyna @nadi_vy @diana_gutsevych @tanik_titanik @margaret_install @dashakarpliuk @alina_atamantseva @kate_artershyk_ @larysa_romasiuk @anzhelika_sl.v .
.
Фото від: @tori.syhin та @jentis_
.
Наша гордість❤️🖤
Навчання та робота. Як вижити❓.
.
Все частіше переглядаєте вакансії та хочете поєднувати навчання та роботу? Мрієте здобувати досвід у реальній компанії, але хочете також мати якісні знання? В Острозькій академії існує можливість навчатися за індивідуальним планом. Саме це дозволяє поєднувати отримування знань в університеті та працевлаштування.
Студентка 2 курсу спеціальності Психологія Юлія Момотюк віднедавна працює методистом деканату ПІМ. Так-так, саме вона створює для нас найкращий розклад😉 та виконує ще багато важливих обов’язків. Юля продовжує навчатися за індивідуальним планом. Вона розповіла, як їй вдається це поєднувати з роботою.
.
Яким чином ти влаштувалася на таку роботу❓.
.
Раніше я волонтерила в деканаті: виконувала дуже багато доручень. Це допомогло мені набути досвіду. І 9 січня (на другий день Різдва) мені зателефонували та запитали, чи не хочу я офіційно працювати методистом. Я довго не думала і відразу погодилася.
.
Що власне спонукало погодитися на пропозицію❓.
.
Головні причини: величезний досвід, офіційна робота, яка враховується до стажу. До того ж, це робота із людьми, комунікація. Навички в цій сфері завжди необхідні.
.
Чи важко поєднувати роботу з навчанням❓.
.
Скажу відверто - поєднувати нелегко, але цілком можливо. Найважче - самостійно опрацьовувати матеріал. Окрім того великою проблемою для мене стало те, що дуже багато групових завдань ( моєю групою стала - я😂😂), але наші викладачі завжди раді допомогти.
.
Як твоя спеціальність Психологія допомагає у роботі❓.
.
Є різні люди і потрібно до кожного знайти підхід. До того ж потрібно самій бути сильною психологічно, стресостійкою, комунікувати зі старшими. Психологія мені у цьому допомагає якнайбільше.
.
Які поради можеш дати студентам, що також паралельно працюють❓.
.
Головне - не опускати руки. Працювати і навчатися можливо, потрібне тільки бажання. Також раджу ставити правильні пріоритети😅. Однак найголовніше - це не забувати відпочивати і шукати у всьому свої плюси.
.
Було цікаво? Тоді не забудь поставити❤️.
.
ПІМ - факультет, який турбується про тебе🖤
🔻Мотивація🔻.
.
Як мотивувати себе, коли геть нічого не хочеться..? Своїми "рецептами", які допомагають "взяти себе в руки" і почати діяти, поділилася завідувач кафедри Психології, доц. Оксана Матласевич.
.
Коли здається, що зовсім немає сил, насправді є два варіанти📌: 1) у вас і справді немає енергії; 
2) ви стримуєте енергію.
.
Що робити в першому випадку ❓Відпочити, перекусити, зробити  щось приємне для себе: кота погладити🐈, обличчя у вікно вистромити. Що ж робити зі стримуванням?
Є декілька вправ, які реально часто допомагають. 💪1. Затримайте дихання і протримайтеся стільки, скільки зможете. От побачите, разом із жадібним вдихом, який ви рано чи пізно зробите, з'явиться енергія щось робити.
💪 2. Встаньте і енергійно походіть, зробіть махи руками, покрутіть головою, зробіть кілька глибоких вдихів і видихів. Потрібно розбудити ту енергію, яку ви приспали своїми внутрішніми домовленостями.
.
Окрім того є декілька способів знайти мотивацію.
1. Корисно уявляти! Уявіть, як ви будете себе відчувати після виконання завдання. Це важливо уявити у 3 вимірах: які емоції вас переповнюватимуть, які розмови ви будете чути, які відчуття у вашому тілі, яке полегшення! Повірте, така приємна картинка в майбутньому дає енергію на виконання завдання в теперішньому😉.
2. Прийом "з'їсти слона"🐘 - поділіть завдання на "шматки", складіть план і виконайте його по пунктах. Важливо: після виконання кожного пункту - приз! 
3. Поборіть перфекціонізм. Змусьте замовкнути свого внутрішнього критика. Замість того, щоб досягати ідеалу, навчіться зупинятися на позначці "досить непогано"👍.
4. Спілкуйтеся з "людьми сили". Це ті, хто можуть підбадьорити, підтримати та зарядити енергією.
.
Як почати❓.
Тут часто допомагає тактика "10 хвилин". Вмовте себе попрацювати протягом 10 хвилин⏰, а далі - справа починає йти по інерції.
.
Керуйте своєю мотивацією! І пам'ятайте: «Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими».
📌Дайджест подій на тиждень.
.
📆 Вівторок 16 квітня.
.
🔶 12:20 в П-5 - зустріч з народною депутаткою Ганною Гопко та презентація програми зі стажування у ВРУ з подальшим працевлаштуванням
🔶 14:00 в ауд. 8 зустріч з роботодавцем «Суфле Агро», де розповідатимуть про техніки написання резюме і проходження співбесід, а також - про компанію та перспективи працевлаштування
🔶 14:00 - П5- презентація обмінної програми ім.Фулбрайта FLTA - спікер Ольга Корінець
🔶 17:00- П3- Coffe House "RGL's Birthday"
🔶 17:00- змагання серед команд хлопців з баскетболу.
.
📆 Середа 17 квітня.
.
🔶 12:00-15:00-  Ярмарок "From USA to Japan"
🔶 13:55 в ауд. 8 – Презентація стипендіальної програми німецької економіки для України.
🔶 14:00 - 2 ауд. - лекція про Волонтерство
🔶 17:00- змагання серед команд хлопців з баскетболу
🔶 18:00- КМЦ- Мюзикл "Singing in the rain".
.
📆 Четвер 18 квітня.
.
🔶 12:20 в ауд. 8 - V фестиваль ораторського мистецтва. Темою якого є «Інформація як товар: ціннісні та етичні орієнтири»
🔶 15:25- Speaking club
🔶15:30- 8ауд.- засідання Дебатного клубу
🔶 17:00- змагання серед команд хлопців з баскетболу
🔶 18:00- 21:00 - актова зала- Віденський бал 
Вітаємо @_rgl_official з тижнем факультету🎉🎉🎉