Özel Sakarya Açılım Okulları

Özel Sakarya Açılım Okulları Follow

Anaokulu - İlkokul - Ortaokul
Mutlu Çocuklar İçin Ödevsiz Okul
İletişim: 0549 466 54 00

http://www.acilim.k12.tr/

818 Followers  830 Follow

Share Share Share

Bilimsel faydalarını da öğrenerek uygulamalı olarak uyku adabını öğrendik ve uykuya daldık :) #açılımokulları #sakarya #adapazarı #erenler #serdivan
Saygıyla anıyoruz..
3 ve 4 Kasım'da Açılım Okulları'nda yapılacak 
Ücretsiz TANIŞMA SINAVI'na katılmak için acele edin.
kayıt ve bilgi için www.acilim.k12.tr
Özel Sakarya Açılım Okulları olarak tüm öğrenci ve öğretmenlerimizle Cumhuriyet Bayramımızı hep birlikte coşkuyla kutladık.
#açılımokulları #sakarya #erenler #serdivan #adapazarı #cumhuriyetbayramı
7-A ve 7-B sınıfı öğrencilerimiz Fen Bilimleri öğretmenleri Beste Nur Ordu ile birlikte "Öğrendimiz hücre modelini bir de yiyelim" dediler ve pastadan hücre modeli yaptılar. Üzerine organelleri koyarken hem öğrendiklerini pekiştirdiler, hem de eğlendiler. Ders sonunda da ürünlerini afiyetle yediler.

#acilimokulları
Haftanın en temiz ve düzenli sınıfı: 6/B
Haftanın en temiz ve düzenli sınıfı ödülünü 6/B sınıfı kazandı.
Patlamış mısır eşliğinde seçtikleri filmi izleyen öğrencilerimiz keyifli dakikalar yaşadı.
Açılım Okulları'nda ana sınıfindan itibaren çocuklarla hayvanlar dostluk içindedirler. Öyle ki bazı derslerimizde hayvan dostlarımızı sınıflarımızda misafir ederek, dersi onlarla beraber işlerler.

#açılımokulları
DİKKAT DİKKAT!!
İlkokul Öğrencilerimiz Oyunlarla Dikkat Seviyelerini Eğlenerek Arttırıyor. 
Açılım okulları, öğrencilerinin dikkat seviyelerini gözlemlemek ve geliştirmek adına çalışmalar yapıyor. Okul rehber öğretmeni Emine YANIK "Akademik başarıda dikkatin ve odaklanmanın önemli olduğunu biliyor, öğrencilerimize bu alanda destek veriyoruz" diyerek, dikkat geliştirme  çalışmalarının tüm sene boyunca çeşitli etkinliklerle devam edeceğini belirtti.
#açılılımokulları
Açılım Okulları'nda lezzetli İngilizce dersleri devam ediyor
Öğrencilerinin akademik başarısının yanı sıra hayatta kalma başarısını da önemseyen Açılım Okulları'nda öğrenciler kendileri hazırlayıp, kendileri pişiriyor. Ders sonunda mutfağı kendileri temizliyor.

İngilizce derslerinin bir saatini Gastronomi Atölyesi'nde işleyen öğrencilerimiz, kendi el emeklerini ders sonunda afiyetle yiyorlar.
Üretimin tüm aşamasında kendileri olunca ürünün lezzetine de doyum olmuyor 😋

#açılımokulları
Açılım Okulları öğrencilerimizle 14D sinema etkinliğinde keyifli ve heyecanlı dakikalar yaşadık.

www.acilim.k12.tr/14d-sinemadeneyiminde-heyecanliydik

#açılımokulları #sakarya #adapazarı #serdivan #erenler
AÇILIM OKULLARI'NDA KARİYER GÜNLERİ BAŞLADI
Kariyer Günlerimiz için ilk konuğumuz Uzman Psikolojik Danışman ve Oyun Terapisti Cengiz Avcı oldu. Doğru hedef belirlemenin önemine ve bu hedefe ulaşmak için yapılacaklara değinerek deneyim ve tecrübelerini öğrencilerimize aktardı. Kariyer günleri, Öğrencilerimize meslek seçiminde doğru tercihler yapmalarına, farklı meslek gruplarını tanımalarına, ve içlerindeki potansiyeli keşfetmelerine yardımcı oluyor..