Roast And Found Co.

Roast And Found Co. Follow

Specialty Coffee Brewery and Roastery Located in Bostanlı Neighborhood.
2017 SCAE Turkey Coffee Roasting Champion 🏆

http://www.roastandfound.co/

3,119 Followers  120 Follow

Share Share Share

Hafta sonunu iple çekenler için RAF Brunch! Organik ürünler, fırından yeni çıkmış ekşi maya ekmek ve yanında bir bardak “iyi kahve”!
Eserini sunan bir sanatçının gözünden dünya böyle görünüyor. Bir başyapıtın ve mutlu bir sanatseverin buluşması! 💛
Üzerine güneş gibi doğduğun bu toprakların insanları senin ışığını sonsuza kadar hissedecek! Sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz. #Atatürk
Ve beklenen an geldi! Karşınızda Roast and Brunch menüsü! Kendi yaptığımız artisan ekşi maya ekmek, organik ve yöresel ürünler ve bunların yanında iyi bir bardak kahve! Güzel bir hafta sonundan beklenen her şey bu Cumartesi’den itibaren her hafta sonu Roast and Found Co.’da!
-
And the time has arrived! We are introducing Roast and Brunch menu! In-house artisan sourdough bread, organic and regional products, accompanied by the best cup of coffee!
Burnunuza güzel kokular geliyor mu? RAF, uzun süredir üzerinde çalıştığı artisan ekşi maya ekmekleriyle karşınızda! İlk parti ekmeklerimizi yarın raflarımızda bulabilirsiniz. Ve bir güzel haber daha, bu ekmekler ile harika tabaklar yakında menümüzde! #roastandbrunch
En iyi kahveye ulaşmak için artık daha hızlıyız! RAF Velespit, @shakeitizmir ‘deki ilk gününde harikalar yarattı!
Karşınızda festivallerin aranılan ismi: RAF Velespit! Tour de France’a katılacak kadar hızlı, binlerce kahve yapacak kadar dayanıklı! 😊
-
RAF Velespit is on the floor! Fast enough to compete in Tour de France, strong enough to make thousands of coffee! 😊
Kimisi tamamladığını söyler, kimisi eşlik ettiğini. RAF’ta kahveye ancak eşlik edilir ve size mutluluk verir. 😊
Bir süredir harika kahvelerimizin yanına renk katacak şeyler üzerinde çalışıyorduk. Fırından çıkmasına çok az kaldı! Sanıyoruz sabahları daha sık görüşeceğiz!
Son perde kapandığında alkışlar kopar, seyirciler ayağa kalkar ve spot ışıkları tek bir noktaya odaklanır: Sahnenin yıldızına! 🐐
Cuma akşamı için İzmir’de kalanlara harika iki önerimiz var. Bir Chaplin filmi açın ve keyfini çıkarın veya kendinizi iyi bir kahve ile ödüllendirin. Ya da ikisini birden bulabileceğiniz tek adres Roast and Found’da hazzı ikiye katlayın!
Kadınların, yaşadığı çevreyi güzelleştirmelerine harika bir örnek bu çekirdeğimizin arkasında gizli. Web sitemizdeki bu ilham verici hikayeyi  kaçırmayın!
-
The World is more beautiful, colorful and tasteful thanks to the Colombian women who produced these fantastic coffee beans!