Şevket CAN

Şevket CAN Follow

27,038 Followers  1,537 Follow

Share Share Share

Her ne kadar dilimiz ‘nasip değilmiş’ dese bile, kalbimiz ‘Allah’tan ümit kesilmez’ diye atar!

Ramazan’ın habercisi #BeratKandili'nin İslam alemine ve insanlığa huzur ve barış getirmesini temenni ederim. Kandilimiz ve Cumamız mübarek olsun.

#ŞevketCan #BeratKandili
8. Cumhurbaşkanımız #TurgutÖzal'ı vefatının 26. yıl dönümünde rahmet ve saygıyla anıyorum.
#ŞevketCan
Milliyetçi Hareket Partisi Eski #Tarsus İlçe Başkanımız (Ülkücü Şehidimiz) Ahmet Yaşar ELBEK'in 40. sene-i devriyesinde İlçe teşkilatımızda 17.04.2019 Çarşamba Günü Saat:14.00'de Mevlid-i Şerif programına katılımlarınızı bekleriz. 
#Mhp
#ŞevketCan
Başın Sağolsun #Mersin.
Gülnar'ın Köseçobanli Mahallesi'nden hemşerimiz Hakan AKKAYA kardeşimiz görev yaptığı Izmir/ Foça'da hayatını kaybetmiştir. Kardeşimize Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum.
‪Bu duygu ve düşüncelerle, 14-20 Nisan Şehitler Haftasında, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; milli ve manevi değerleri uğruna toprağın bağrına düşen bütün şehitlerimizi rahmetle, minnetle, hürmetle yâd ediyorum’‬ ‪#ŞevketCan #ŞehitlerHaftası‬
Büyükler #Avrupa #Güreş Şampiyonası'nda (Romanya)  altın madalya kazanan Rıza Kayalp 9. kez Avrupa Şampiyonu olmuştur.
#Milli güreşçimiz Rıza Kayaalp'i yürekten kutluyorum...
#AvrupaŞampiyonu
#RızaKayalp
#Çocuklar bile biliyor #Tarsus’u ne kadar sevdiğimizi. Gönlünüzce bir haftasonu dilerim.
#ŞevketCan
Bugün #Fenerbahçe’nin ve #Türk sporunun sevilen ismi Can Bartu'nun vefat haberini üzülerek öğrendik. Kendisine Allah'tan rahmet;  sevenleri, ailesi ve tüm spor camiasına başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun. #CanBartu
Hayırlı Cumalar
‘Allah hesap yapanların en hayırlısıdır’ (Enfal 30)
#ŞevketCan #HayırlıCumalar
Huzurumuz ve güvenliğimizin teminatı olan kahraman Türk Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümü ve Polis haftası kutlu olsun.

#PolisHaftası
Aramızdan ayrılışının 22. yıldönümünde merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş beyi dualarımızla ve özlemlerimizle kabri başında andık.  Onu rahmet, minnet ve fatihalarla yad ediyoruz. Mekanı cennet olsun.
Türkeş'ine Türkeş'ine
Kıyar mı Hiç Türkeş'ine
Bütün Dünya Kurban Olsun
Türk'ün Başbuğ Türkeş'ine... Cennet mekan Başbuğumuzun Hakk’a yürüyüşünün 22.yılında rahmet, özlem ve minnetle anıyoruz.

#AlparslanTürkeş
#BaşbuğlarÖlmez
#MHP