Şevket CAN

Şevket CAN Follow

25,325 Followers  1,511 Follow

Share Share Share

MHP ilçe teşkilatımız tarafından düzenlenen ve yoğun katılımla gerçekleşen '19.Geleneksel Karboğazı Zafer Kurultayı'mız şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun. Katılım sağlayan bütün hemşehrilerimize, programda emeği geçen ve katkı sunan herkese teşekkür ederim. 
#Tarsus #Karboğazı #MHP #Zafer #ŞevketCan
17 Ağustos 1999 tarihinde gerçekleşen ve unutamadığımız #Marmara depreminde rahmete kavuşan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim. 
#ŞevketCan #Tarsus #Deprem
Bütün güzeliklerin kilidini kendinde bulunduran “Rabbim" Hakkımızda en hayırlı kilitleri aç… Amin. Cumamız bayram tadında olsun inşallah…

#ŞevketCan #Tarsus #HayırlıCumalar
Benim büyük ailem Kurban Bayramımız Mübarek Olsun. Hayırlı Bayramlar #Tarsus. 
#KurbanBayramı #BizBüyükBirAileyiz #ŞevketCan #Mersin
Tarsus eski Emniyet Müdürü ağabeyimiz Fatih Necdet Öztürk geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.
İlçe teşkilatımız tarafından düzenlenen '19.Geleneksel Karboğazı Zafer Kurultayına' tüm hemşehrilerimize davetlidir.
#Tarsus #Karboğazı #MHP #Zafer #ŞevketCan
Kıymetli hemşehrilerim,Değerli Dava Arkadaşlarım; İlçe Teşkilatımızca düzenlenen bayramlaşma programımız Cuma günü (yarın ) saat 11,00 Teşkilat binamızda gerçekleşecektir.
Teşriflerinizden onur duyacağımızı ifade eder, En içten ama en kalbi duygularımla Şükran’larımı arz ederim. Hayırlı Cuma’lar #Memleketim
Saygılarımla. 
#ŞevketCan #Tarsus #KurbanBayramı #Bayramlaşma
Şüphesiz gökte ve yerde hiçbir şey Allah’tan gizli kalmaz (Ali İmran-5)
Cumanız Mübarek Olsun #Memleketim
#ŞevketCan #Tarsus #HayırlıCumalar
Hayırlı Cuma’lar #Memleketim.
İnsanın en zor anında ihtiyaç duyduğu iki şeydir. 
Ne dostun duası olmadan huzur bulunur, ne de dost. Duada olmadan mutlu olunur. 
#ŞevketCan #Tarsus #HayırlıCumalar
Tarsus'a her gün dilimizde ayrım yapmadığımızı düstur ederek, hizmet ettik. Tarihinde elbette büyük yaşanmışlıkları ile dolu şehrimizde hizmet dönemimde birlikte yol yürüdüğüm ve ayrıca mensubu ve başkanlığını yapmış olduğum Tarsus Ülkü Ocakları Başkanlığını yürüten Emre Bircan kardeşimizi sakın ola kimse yalnız düşünmesin. Görev aldığı sivil toplum organizasyonlarında bir çok gencimize örnek olan, yetişmesinde ve hayatının ilk adımlarında ahlak ve eğitim çalışmalarında destek veren Emre Bircan kardeşimiz her aile babası gibi ailesine bakmak ve geleceğini teminat altına almak için işine gidip gelmektedir. Sırf iktidar dillerine kapılıp güzelim şehrimizde kurmuş olduğumuz kardeşlik köprülerini birilerinin yıkmasına asla izin veremeyiz. Bu düşüncesizce gerçekleşen açıklamalarında hiç kimsenin kanına girmesini ve unutulmayacak spekülatif hareketlere dönüşmesini engellemeliyiz.
Emre Bircan Tarsus Belediyesinin aktif bir çalışanıdır. Ülkü Ocakları Başkanlığı onuruna nail olmuş Tarsus'a hizmet eden bu değerli insanın bir şekilde basına malzeme edilerek ezilmeye çalışılmasına hep birlikte #EmreBircanYalnızDeğil diyerek cevap vereceğiz. 
Bu vesile ile tekrar belirtmek isterim Tarsus kardeşlik içerisinde ayrım yapılmadan güzel bir birlikteliğin süre geldiği bir şehir. Bunu bozmaya kimsenin hakkı yok. Vatandaşlarımızın takdiri ile yönetime gelen siyasi partinin ilçe başkanının seçilmiş belediye başkanı dururken bu denli sert ve ayrımcılığı tarif eden bir açıklamasını talihsiz bulmaktayım. Vatandaşlarımızın durumu yakından takip ettiğini de bilmekte fayda var. Dilerim en yakın zaman da bu talihsiz açıklama şehrimizin huzuruna yönelik bir tekzip ile düzeltilecektir.

Gönülden gönüle yol var dediler,
O gün, bugün yoldayız.
Yol bulmak kolay imiş,
Mesele gönül bulabilmek imiş.
Bizim yolumuzda gönlümüzde TARSUS.
Kamuoyuna Saygılarımla #Tarsus
Memleketin her köşesinde haber alma ve bilgi edinme ihtiyacını karşılamak adına her türlü zorluğa rağmen sorumluluk bilinciyle çalışan basın mensuplarımızın her daim yanındayım. Dün nasıl birlikteysek bugün ve yarınlarda daha güçlü bir şekilde birlikte olacağımızı belirtmek isterim. Büyük bir gayret ve özveri ile görevlerini yerine getirmeye çalışan basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutluyor, her birine başarılar diliyorum." #24Temmuz #GazetecilerveBasınGünü #ŞevketCan #Mersin #Tarsus
Mersin Ülkü Ocakları Başkanlığına atanan Çağrı Ünel'e reisimize Mersin Milletvekilimiz Sn. Baki Şimşek ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Çıktıkları bu kutlu yolda Rabbim yar ve yardımcısı olsun.