Şevket CAN

Şevket CAN Follow

Tarsus Belediye Başkanı

http://www.tarsus.bel.tr/

23,737 Followers  1,613 Follow

Share Share Share

Meşelik Mahallemizde düzenlediğimiz Hizmet Bilgilendirme ve Köy Şenliği Programımızı hemşerilerimizin yoğun katılımıyla birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdik.
Meşelik Mahallemizde düzenlediğimiz Hizmet Bilgilendirme ve Köy Şenliği Programımızı hemşerilerimizin yoğun katılımıyla birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdik.
ATATÜRK
GÖSTERİ MERKEZİ 27 ARALIK'TA AÇILIYOR...
Meşelik Mahallemizde 16 Aralık 2018 Pazar günü saat:13.00'da yapacağımız Hizmet Bilgilendirme Toplantısı ve Köy Şenliğine bütün hemşehrilerimiz davetlidir. 
#Tarsus #Meşelik #ŞevketCan #TarsusaYakışıyor #Mersin #KöyŞenliği #HizmetBilgilendirme
Hacıhamzalı Mahallemizde düzenlediğimiz Hizmet Bilgilendirme Toplantımız ve Köy Şenliğimiz vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle şölen havasında gerçekleşti.
Günümüze 27 Aralık'ta açılışını yapacağımız 15 bin kişilik Atatürk Gösteri Merkezimizi inceleyerek başladık. Bütün hemşehrilerimize iyi bir hafta sonu diliyorum.

#Tarsus #AtatürkGösteriMerkezi #ŞevketCan #TarsusaYakışıyor #Mersin
Hacıhamzalı Mahallemizde 15 Aralık 2018 Cumartesi günü saat:13.00'da yapacağımız, Hizmet Bilgilendirme Toplantısı ve Köy Şenliğine bütün hemşehrilerimiz davetlidir.

#Tarsus #HacıHamzalı #ŞevketCan #TarsusaYakışıyor #Mersin #KöyŞenliği #HizmetBilgilendirme
Yeşiltepe Mahallesi Salah Gökmen Sosyal Tesisleri ve Taziye Evi  mahallemize ve Tarsus'umuza hayırlı uğurlu olsun. 52.açılışımız bize çok daha farklı bir gurur hissettirdi.

#Tarsus #Yeşiltepe #ŞevketCan #TarsusaYakışıyor #Mersin #Açılış #SalahGökmen
13 Aralık 2009'da Hakk'ın rahmetine kavuşan ve sadece yörede değil, tüm bölgede adından söz ettiren, efsane Başkanımız Salah Gökmen'i mezarı başında andık.Ruhu şad, mekanı cennet olsun.
Herkes emekçi; Ahmet, Hasan, Ali, Mehmet ve Ayşe... Ekmeğinin peşinde olan kim varsa yanındayız. Allah helalinden kazanmayı nasip etsin cumanız mübarek olsun.
Tarsus Belediyesi Aylık Bülteni'mizin 47. sayısını değerli hemşehrilerimize takdîm ettik.