Şevket CAN

Şevket CAN Follow

Tarsus Belediye Başkanı

http://www.tarsus.bel.tr/

22,784 Followers  2,014 Follow

Share Share Share

Doğayı Korumak, Vatanı Korumaktır!
Güneş Enerjisi Santrallerimiz (GES) ülkemizde örnek bir proje oldu.
Bu Gurur Hepimizin!
#tarsus #tarsusbelediyesi #SevketCan #güneş #enerji #tesis #yenimahalle #solar #mersin
Her Pazar günü Turkuaz Pazar yerinde açtığımız Kuş Pazarı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Bütün hemşehrilerimizin çocuklarıyla birlikte Kuş Pazarını gezmeye davet ediyoruz.
#TarsusKusPazarı
Toplumun gözü kulağı, sesi olan,tarafsız ve güvenilir haberciliği kendine ilke edinmiş bütün Gazetecilerimizin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun..
#21EkimDunyaGazetecilerGunu
Sünnet şölenimiz hemşehrilerimizin yoğun katılımıyla muhteşem geçti. Şehir turu sırasında vatandaşlarımız, sünnet olan çocuklarımızın coşkusuna ortak oldu. 
#tarsus #tarsusbelediyesi #SevketCan #sünnet #tarsusunkirvesiŞevketCan #sünnetkonvoyu #kirveCan #mersin
Adil Giyimin sahibi arkadaşımız Adil Aç, bizleri çiğköfteye davet etti.Kendisine ve iştirak eden hemşehrilerimize teşekkür ederiz.
Yapımını daha önce tamamladığımız pazar yerleri ve belediye binaları çatılarına konuşlandırdığımız Güneş Enerjisi Santrallerimizin (GES) açılışını gerçekleştirdik. Yılda 4 milyon TL'lik elektrik üreteceğimiz projemiz şehrimize hayırlı uğurlu olsun.
Geleneksel Sünnet Şölenimizin ikincisini 20 Ekim 2018 Cumartesi günü yapıyoruz. Değerli hemşehrilerimizi bu güzel etkinliğimizde bizimle bir arada olmaya, bu mutluluğumuzu paylaşmaya davet ediyorum.
#tarsus #tarsusbelediyesi #SevketCan #sünnet #tarsusunkirvesiŞevketCan #sünnetkonvoyu #kirveCan #mersin
19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlu olsun... Vatandaşlarımızın kamu ve yerel yönetimlerce gerçekleştirilen hizmetlerle buluşması, insanımızın mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için kamu ve yerel yönetimler arasında önemli bir köprü vazifesi gören tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü  kutluyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum.
Bosna Hersek’in unutulmaz lideri ‘Bilge Kral’ #Aliyaİzzetbegoviç'i vefatının  yıldönümünde rahmetle anıyorum. Ruhu Şad, Mekanı Cennet olsun...
"Sen bizimsen, bizimsen durdukça bedende can, Yaşa yaşa çok yaşa ey şanlı #Azerbaycan!" 18 Ekim 1991 Kardeş #Azerbaycan'ın bağımsızlık günü kutlu olsun. 🇹🇷İki Devlet, Tek Millet🇦🇿
Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Ara Güler'i kaybettik. Rahmet ve saygıyla uğurluyoruz. Allah rahmet eylesin. #AraGüler
Şehit Astsubay Ömer HALİSDEMİR'in manevi şahsında, fedakar astsubaylarımızın "17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü" kutlu olsun.
Canlarını Vatanlarına adayarak gazi olan ve şehadet mertebesine yükselen astsubaylarımızı saygı ve minnetle anıyorum.