Shani Tarashaj

Shani Tarashaj Follow

🇨🇭🇽🇰🇦🇱 | Everton FC 🔵⚪️

21,612 Followers  216 Follow

Share Share Share

#familyfirst❣️#prouduncle#dajamenipin👶🏼
#Urime #pavarsia #1️⃣0️⃣vjet #Kosovë🇽🇰🇦🇱 #neverforgetwhereyoucamefrom #proud
#Family❤️
#🍀⚽️❤️
❤️
💯
#SHT30 & #MD9 ⚽️ #longtimeago🤷🏽‍♂️❣️#Bigpak
🕋☝🏼
#Sot eshte nje dite speciale per ty, nje dite mjafte e rendesishme jo vetem ne jeten tende mirpo ne jeten e te gjithe atyre qe kan rendesi per ty. Vitet kalojn mirpo ti mbetesh personi me i dashur ne jeten time, andaj sot festo, gezo dhe ndjehu i lumtur sepse je arsyeja e buzqeshjes dhe lumturis tem. Jam djali ma me fat ne bote sepse te kam ty Babi. Te falenderoj qe me perkrahe gjithmone ne realizimin te enderrave te mia. Ti me mesove se si te ecë, ti me mbajte doren derisa une beja hapat e pare per te ecur. Ti ma mbushe mendjen time me dije, ti me ndihmove qe ta kuptoj rendesin e jetes, ti me mesove se
qfare eshte e bukur ne kete jete. Ti je krenaria ime #URIME DITLINDJEN TE DUA SHUM♥️
#Family where Life begins and Love never ends❣️
❤️
#rehabilitation🚴🏼#stepbystep👣#recovery#🍀#SHT⚽️