˗ˏˋ スカイダンス ˎˊ˗

˗ˏˋ スカイダンス ˎˊ˗ Follow

pixie dust included 🌙
ʙʟᴏɢ: skydancing.pl
ᴘᴀʀᴛɴᴇʀsʜɪᴘ: skydance.pl/strona/partners
we ship worldwide!
ᴇɴɢʟɪsʜ: shopskydance.eu

http://www.skydance.pl/

26,688 Followers  716 Follow

Share Share Share

Ja tu się dostarczam do mojej angielskiej miejscowości, a was zostawiam z sneak-peekiem nowego topu na @korneliakuzma 🌱🌙 roślinkowe topy i bluzy już niedługo!

Przepraszam też że nie opublikowałam zwycięzcy zeszłego tygodnia! Obiecuję się jutro poprawić i rozdać piękności dwóm osobom 🏵
Ponieważ dostałam masę pytań co będzie ze Skajdensami jak już wyjadę do UK, postanowiłam Wam przybliżyć nasz plan! Skydance od zawsze był firmą rodzinną a więc nadal zostaje w opiece mojego taty, wysyłanie Waszych zamówień już od jakiegoś czasu jest zadaniem brata. Teraz dołącza do nas jego dziewczyna - Justyna, która zajmie się kontaktem z Wami i wysyłką 🙆 ja będę dalej szaleć na social mediach i powoli rozkręcać sklep w UK 🌙 także spokojnie! Skajdens będzie żył jeszcze długo!
you are the moon, the sun, and all od the stars 🌙 cudowne zdjęcie od @_icarose oraz @morningsex.x w koszulkach triple goddess i moon! 
Nawet nie wiecie jak fajnie jest być z powrotem w Polsce.. teraz pora się pakować, bo w sobotę przeprowadzka do UK! Co za miesiąc!
Jak ma być chłodno to tylko nasze bluzy! Tak swoją drogą... W przyszłym tygodniu uraczymy was nie tylko spódniczkami, lecz także nowym motywem bluz.. stay tuned!
Spódniczki obiecujemy zaktualizować w.przyszlym tygodniu jak tylko będziemy już w Polsce! A po tej uroczej fotce od Asi widać, że warto w nie inwestować jak nic 💃
@wezka_kreska i jej piękności z naszego sklepu 🙆 koszulka sphinx + masa kryształów aka zakup idealny!
🐼🌻🌱🍃
Widzieliście jak piękne są teraz nasze sukienki Grid z tymi cudnymi naszywkami? Ja przepadałam! 🌹 Poza tym w sklepie vintage skórzane plecaki - koniecznie sprawdźcie 🌻
Adorable shot feat our Roses hoodie & Kitten Queen tee & crystal chokers 🌹 available on skydance.pl and shopskydance.eu!
Crop top Roses i @paulinaczerwonka 🌹 u nas w Albanii co prawda po 35-40 stopni i nie ma kiedy ich ubrać, ale na nowy rok szkolny warto się przygotować 😎 jeżeli jesteście więc zapisani do naszego newslettera, możecie niedługo liczyć na coś super prosto do waszej skrzynki e-mail!
@woloviec rocking our white tennis skirt 🌸🌼 these were restocked! Grab yourself one at skydance.pl or shopskydance.eu 🌻
@krzeczaa w koszulce roses! 🌸 Jak wam mijają wakacje? Ja już nie mogę doczekać się końca sierpnia kiedy przeprowadzę się do Walii!