SIN

SIN Follow

(Studencka Inicjatywa Narkopolityki) zrzesza studentów i absolwentów zainteresowanych szeroko pojętą polityką narkotykową.

http://www.sin.org.pl/

201 Followers  57 Follow

Share Share Share

💊🍒 Powiedzcie, że to nie tylko my 😂
Ani KOD, ani PIS, naszą partią jest #cannabis! Pozdrawiamy z załogą @wolne_konopie spod sejmu, gdzie edukowaliśmy jak uniknąć kłopotów za posiadanie niewielkiej ilości narkotyków na własny użytek.
#WieszCoJesz💊? Testy w naszym sklepie non profit już od 5zł gotówką, przelewem, kartą, PayPal lub w #bitcoin na http://shop.sin.org.pl . Badanie w Energy Control metodą GC/MS jedynie 50€.
Czy wiesz, że za narkotesty w sklepie SIN zapłacisz nie tylko przelewem, kartą, paypalem ale i w #bitcoin? Testy od 0.015 BTC na http://sin.org.pl 💵 💳💰 #bitcoinacceptedhere #btcacceptedhere
#WieszCoJesz? Badaj swoje substancje. Świetny plakat od przyjaciół z #EnergyControl! 
Analiza (50€) wskaże pełny skład, a tester (5zł) pozwala wykluczyć  substancję.
🍄 http://energycontrol.org
🍄 http://shop.sin.org.pl
Wczoraj w Berlinie Jurek z SIN na konferencji Stadt Nach Acht (NIGHTS2016) referował problem dopalaczy w Polsce. Zrobiliśmy furorę!
Ostatnio w Energy Control badaliśmy susz cannabis i olej. Trawa to małe piwo - czy testujesz swoje syntetyki ☢ ? Powiedz SPRAWDZAM, testy od 5zł na http://shop.sin.org.pl 💊
Takie tam, z ketaminą ☣. Badaj swój stuff! Testery po 5zł ⏩ shop.sin.org.pl
Kto się domyśla co od nas będzie można kupić od soboty?
Socjologia ilustrowana: kiosk. Co kraj to obyczaj.
W Barcelonie w każdy poniedziałek (lub pocztą) można oddać narkotyki do bezpłatnej analizy w Energy Control. Jurek z SIN pracuje tam i szkoli się jako wolontariusz, a z katalońskimi ekspertami planujemy dla Was w przyszłości spotkać się na imprezach i w naszej części Europy!
#harmreduction #drugchecking #redukcjaszkód
Kochamy naszą pracę :) #VibePatrol  #redukcjaszkód #harmreduction