Sports International

Sports International Follow

Sports International Resmi Instagram Hesabıdır.
İletişim 0312 266 71 00 #sportsinternational

http://sprts.in/2tnh4qH

13,132 Followers  245 Follow

Share Share Share

Tüm babaların, babalar günü kutlu olsun.
#babalargünükutluolsun #sportsinternatonal
Bu yıl da sevdiklerinizle gönlünüzce
bir bayram geçirmenizi diliyoruz. 
#sportsinternational #birliktenicebayramlara #mutlubayramlar
Bilkent Otel ve Sports International farkıyla ailecek keyifli bir haftasonuna ne dersiniz?
@piaserabilkentotel @sportsinternational @bilkentotel
Ramazan Bayramında Beslenme. “Sahur, iftar derken 1 aylık oruç süreci bitiyor. Değişen beslenme şeklinizi eski düzenine koymanın zamanı geldi.” Yazının tamamını merak edenler için Sports International Diyetisyeni Burçin Yücel’in yazısı www.uniqmagazine.com’da.
KULÜBE AŞKLA GEL!
Motivasyon eksikliği, düzenli egzersizi hayatlarının bir parçası haline getirmeye kararlı olanlar için en önemli engeldir. Egzersiz sonrası hissedilen sağlık ve mutluluk haline odaklanmak, o ana yoğunlaşmak ve içselleştirmek bu konuda size yardımcı olaraktır. O hisse tekrar tekrar ulaşmak sizin için bir dört gözle beklenen bir hedef haline gelecektir.
THERABAND
Lastik deyip geçmeyin, başınızı döndürecek faydalarını deneyimleyin.  Egzersiz çeşidine ve bireyin kas yapısına göre farklı dirençlerde kullanılabilen ve maliyeti oldukça düşük bir ekipmandır. Renklerine göre direnç düzeyi belirlenir. Tüm kas gruplarını çalıştırabileceğiniz farklı antrenmanlarda kullanılabilir.
#theraband #sportsinternational #burasısports
Uniq Magazine de bu hafta;
Eğitmenimiz Selman Eres -  Bel ağrısı ve korunma prensipleri üzerine yazdı.  https://goo.gl/FTuieg
@uniq.magazine @sportsinternational
YÜREMEK Mİ KOŞMAK MI?
Egzersiz yaparken en önemli noktalardan biri verimli çalışmaktır. Vücudunuza gereksiz yüklenmeden en etkin sonuçları almak esastır. Bireyin hedefi, yaşı, kilosu, sağlık durumu gibi faktörler göz önüne alınarak, profesyonel bir eğitmenin gözetiminde, en doğru egzersiz programı kişiye özel olarak oluşturulmalıdır.
Yeni tesisimiz Ankara Çankaya Vadi'de bedeniniz ve ruhunuz dengesini bulacak, Vadi'nin doğal ortamında Sports ayrıcalıklarının keyfine varacaksınız. Bize ulaşmak için 0312 408 2222
SPINNING
Yağ yakmanın eğlenceye dönüştüğü anı yaşamadan anlayamazsınız! Spinning en hızlı ve güvenli yağ yakma, forma girme, sağlıklı olma avantajlarını bir arada sunar! Yoğun özgürlük duygusu ile sarhoş olup ruhunuzun ve vücudunuzun tazelendiğini hissedersiniz! Hiç vakit kaybetmeyin, ilk spinning dersine gelin!
Uniq Magazine de bu hafta;
Eğitmenimiz Selim Küçükarpacı - Ramazanda egzersiz ve beslenme üzerine yazdı. @uniq.magazine @sportsinternational
Sports, tesislerdeki aktivitelerinin yanı sıra doğa aktivitelerine de devam ediyor. Geçen hafta sonu Sülüklü Göl’de harika bir yürüyüş yaptık. Doğa aktivitelerimizde bize rehberlik eden değerli partnerimiz @geziciyak’a teşekkür ederiz. Siz de gitmek istediğiniz rotaları bizimle paylaşır mısınız?

#sportsinternational #geziciyak #doğa #doğasporları