Sports International

Sports International Follow

Sports International Resmi Instagram Hesabıdır.

http://www.sportsinternational.com.tr

10,609 Followers  242 Follow

Share Share Share

#SportsDaily @caglakubat İstanbul'dayken de antrenmanlarına #sportskadıköy de devam ediyor. #burasısports #havasıgüzel #sportsinternational #fitness #caglakubat
#SportsTips "Hedefini Belirlemenin 3 Yolu"

Kendinize koyduğunuz sürede hedefe giderken bu süreçle barışık olun.
Sizi hem fiziksel hem de mental olarak harekete geçiren, yapmaktan mutlu olduğunuz ve artık günlük rutininizin bir parçası olan seçtiğiniz spor sayesinde vücudunuzdaki değişimleri de yavaş yavaş görmeye başlayacaksınız. Hedefinize ulaştığınızda orada durmayın, yenilerini koyun. Üstelik bunu bir yaşam stili haline getirdiğinizde uzun vadede yani yaşınız ilerledikçe vücudunuz ve sağlığınız için en iyi kararı verdiğinizi göreceksiniz.
#burasısports #havasıgüzel #sportsinternational #fitness
#SportsTips "Pedallar Dönsün, İbre İdeal Kiloya Dönsün!"
Spinning ile saatte ortalama 640 kalori yakabilirsiniz.
#burasısports #havasıgüzel #sportsinternational #spinning #videooftheday #videogram
#SportsTips "Hedefini Belirlemenin 3 Yolu"

Önünüze belli bir süre ve bu süre içinde sayısal olarak ulaşmak istediğiniz değerleri koyun. Mesela bu 2 ay içinde 5 kilo vermek veya 5 km koşuyorsanız bunu 7 km'ye çıkarmak olabilir.
Ama yalnızca büyük resme odaklanıp aralarda kaçamaklar yapmamalısınız. Belirlediğiniz bu sayılara ulaşmak için sporunuzu alışkanlığınız haline getirmelisiniz. Hedefinizdeki sayılar için günlük veya haftalık minik planlar yapabilirsiniz; gün boyu aldığınız toplam kaloriyi 500 kadar düşürmek, haftaya iki kardiyo egzersizi rutininize eklemek gibi. Böylece hedeflerinizi de daha rahat takip edebilirsiniz.
#burasısports #havasıgüzel #sportsinternational #fitness
#SportsDaily Bilkent'te @damlacan ile Hareket Zamani!! #burasısports #havasıgüzel #sportsinternational #fitness #damlacan
#SportsTips "Hedefini Belirlemenin 3 Yolu"

Sizi harekete geçiren sporu bulun!
Yalnızca fiziksel olarak değil, sizi mental olarak da harekete geçiren spor türünü bulmanız çok fark yaratıyor. Yapmaktan keyif alacağınız, motivasyonunuzu yükselten hatta bir hayat stili yapmak isteyeceğiniz sporu bulmak için denemekten çekinmeyin. Bunu keşfettikten sonra onu günlük rutininizin içine oturtması çok daha kolay olacak hatta sporunuzu yapmayı artık iple çektiğinizi farkedeceksiniz.
#burasısports #havasıgüzel #sportsinternational #fitness
#SportsTips "En Fazla Kaloriyi Yüzmeyle Sports'ta Yak!"
60 dakikalık kelebek stilde yüzmeyle ortalama 650 kalori yakabilirsiniz.
#burasısports #havasıgüzel #sportsinternational #yüzme #fitness #gif #fitnessvideo
#SportsDaily "Bilkent'te #mannequinchallenge Zamanı!" 👉🏻👉🏻 @omerumutgul @gorkemilik @nurcancitak @doruk.barkin @egemenilik @kivancersan @doruktekn @zumrutselen @krgzdeniz @yigitozgeren @celikpinar 👈🏻👈🏻👏🏻👏🏻👏🏻💪🏻#burasısports #havasıgüzel #sportsinternational #videogram #videooftheday #fitness #fitnessvideo #mannequinchallenge
#SportsTips "Uzun Egzersizler Gözünüzde Büyüyorsa"
Spor yaparken sıkılıyorsanız veya uzun egzersizleri yapmak zor geliyorsa belki de ihtiyacınız olan değişikliklerden biri de size eşlik edecek biri olabilir. Motivasyonunuzu ve konsantrasyonunuzu yükselten, birlikte eğlenebileceğiniz hatta kimi zaman yarışabileceğiniz bir arkadaşınızla spor yapmayı deneyin. Böylece gözünüzde büyüyen egzersiz hissinden kolayca uzaklaşabilirsiniz.
#burasısports #havasıgüzel #sportsinternational #egzersiz
#SözümüzSöz "Sports'un Havasını Turuncuya Boyuyoruz!"
16 gün sürecek olan Orange Day-Unite etkinlikleri kapsamında kadına ve kız çocuklarına karşı uygulanan şiddete dur diyoruz!
#orangeday #apromiseisapromise #kadınaşiddeteson #burasısports #sportsinternational
#SportsDaily "Ayaklarımızın yere daha sağlam basmasını sağlayan değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun."
#burasısports #havasıgüzel #sportsinternational #24kasım #öğretmenlergünü
KAZANAN SEN OL!  SAĞLAM BASIYORUM SAYENDE... Ayaklarının yere sağlam basmasını sağlayan öğretmenine sevgini Instagram'da #sağlambasıyorumsayende hashtag'iyle göster, 
#24kasım #öğretmenlergünü #burasısports #havasıgüzel #sportsinternational #sportsdaily