Тетіївська міська рада

Тетіївська міська рада Follow

305 Followers  17 Follow

Share Share Share

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА ОТГ ПРЕЗЕНТУВАЛА ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ АВТОМОБІЛЬНИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

15 лютого 2018 року у приміщенні Палацу творчості дітей і юнацтва Броварської міської ради відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки КОДА за участю заступника губернатора Київщини Кучера В'ячеслава Анатолійовича. Тетіївську міську об'єднану територіальну громаду на колегії представляла в.о. начальника управління освіти Тетіївської ОТГ Коробко Тетяна Іванівна. 
На розгляд засідання колегії виносилися такі питання :
1. Про підсумки діяльності системи освіти Київської області у 2017 р.
2. Стратегічні напрями роботи у 2018 р.

Директор департаменту освіти КОДА Рогова В.Б. у своєму виступі підсумувала роботу закладів освіти за 2017 р. і ознайомила із завданнями, які стоять перед освітянами у 2018 р. Основною вимогою сьогодення є нова українська школа та інклюзивна освіта. В зв'язку з цим Віра Борисівна ознайомила присутніх з новим проектом Тетіївської міської ОТГ щодо автомобільного інклюзивно-ресурсного центру, який буде впроваджено вперше в Україні. Найприємнішим сюрпризом став цінний подарунок для Тетіївської ОТГ – сучасне комп’ютерне обладнання для кабінету початкової школи (комплектація 1+25). На завершення колегії вихованці Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради подарували учасникам заходу піднесений настрій своїми виступами на концерті.
ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ МІСТА ТЕТІЄВА. ГОЛОСУВАННЯ ОНЛАЙН
Шановні тетіївчани, уже сьогодні повноцінно функціонує сайт по громадському бюджету міста Тетієва, http://tetiiv.ci.org.ua/ . Всі бажаючі можуть ознайомитись з поданими до розгляду проектами. Згідно положення про громадський бюджет міста, проекти, які отримають позитивну попередню оцінку, до 30 вересня будуть активовані для голосування на офіційному сайті «Громадського бюджет».
Триватиме загальноміське голосування 10 календарних днів з 02 жовтня по 11 жовтня включно. За його результатами буде сформований відповідний рейтинг проектів.
Проекти-переможці, які наберуть найбільшу кількість голосів, будуть втіленні у життя за рахунок коштів міського бюджету у наступному, 2018 році, на ці цілі Програмою передбачено 800 тис. грн. 
http://tetiiv.ci.org.ua
Славутич і Тетіїв стали містами-побратимами!
15 липня відбувся Інвестиційний Форум в Тетієві