🦊 ᴀᴅᴇʟ

🦊 ᴀᴅᴇʟ Follow

🐶 bojuju za práva psů
🐺 jsem psí mamina
🌍 #kdejsemsepsem
🖌 občas kreslím
🏒 @nhljets 🖤
💻 blogerína

http://bit.ly/NezodpovedniPanicci

1,126 Followers  194 Follow

Share Share Share

Bono byl taky jedním z mých svěřenců z trnavského útulku. Chodili jsme spolu na Trojičné na pivo, na zmrzku i na ledovou tříšť a procházky s ním byly ve srovnání s ostatními úplná pohádka 🖤. Dřív hlídal fabriku, jakmile zkrachovala a Bono jim už k ničemu nebyl, skončil v kotci. Byl to jeden z těch nejmedvídkovatějších a nejzlatějších pejsků, a když jsem viděla, že jeho fotka zmizela ze stránek útulku, měla jsem fakt velkou radost. 🐺🖤
.
.
.
.
.
.
.
.
(#dogstagram #dog #dogs #dogsofinstagram #dogsofig #dogsofinsta #thedogist #dogblog #love #doglove #dogsofinstaworld #dogmom #doggo #happydog #snapseed #instagood #instadog #dontshopadopt #germanshepherd #gsd #shepherd #shepherdmix #trnava #utuloktrnava #rescuedog #shelterdog #vscocam )
you're my best friend we're dancing in a world alone
.
.
.
.
.
.
.
.
(#dogstagram #dog #dogs #dogsofinstagram #dogsofig #dogsofinsta #thedogist #dogblog #love #doglove #dogsofinstaworld #dogmom #doggo #wakeywakey #snapseed #instagood #instadog #dontshopadopt #germanshepherd #gsd #shepherd #shepherdmix #apbt #pitbull #apbtmix #bully #rescuedog #shelterdog #vscocam )
🍁🛩🇨🇦💙
.
.
.
.
.
.
#isitoctoberyet #winnipegjets #nhljets #wpgjets #jets #winnipeg #nhl #nationalhockeyleague #icehockey #hockey #hockeynightincanada #hockeygirl #hockeywifey #hockeytattoo #tattoo #myteam #mylife #mysport #hockeyfan #icerink #myhappyplace #hockeyjersey #canada #couplegoals #lolll #lifestyle #tootallforinstagram
🐶
🔺BECKY🔻
Touhle fenkou to celý začalo. Všechno špatný se převrátilo v dobrý. Našla jsem smysl svýho života, naučila se toho tolik o věcech, které miluju, aniž by mě to stálo nervy a úsilí, protože to - ano, stále se učím - dělám s láskou, s vášní, oddaností a naplňuje mě to.
V únoru 2016 jsem se přestěhovala do Trnavy. Začala jsem pracovat jako IT personalistka, musela se naučit spoustu věcí z tohohle odvětví, protože mě do toho hodili jak malý děcko do vody a plav. Začala jsem mít po čase takový ty svoje broučky v hlavě, o kterejch občas píšu ve spojitosti s mentálním - duševním - zdravím. To rozebírat nechci a ani teď nebudu. Důležitý je to, že jsem si našla trnavskej útulek jenom kilometr od mýho domečku. Začala jsem tam chodit každej jeden den, pomáhat, starat se o pejsky, i o ty problémový, a to mi kompletně změnilo pohled na všechno, co se kolem psů děje v takovym tom, řekněme, „podsvětí“, o kterym se vám nejenom já snažim předávat informace, svym způsobem edukovat (ježíš, to zní odborně!) a šířit osvětu na mym blogu. Mam ho v URL v biu, kdyby někdo něco (: ...no a BECKY byla první fenkou, kterou jsem vytáhla při své první návštěvě ven. Tak, jako jsem hned spadla, když jsem začala před 11 lety jezdit na koních a od té doby jezdím, mě i ona na seznamovací procházce kousla zevnitř stehna a já byla v útulku od tý doby každej den. Jsem divná? Asi pozdě se ptát (:
Tahle potvora, mimochodem kříženka ovčáka a rottweilera mi ukázala, že za svý chyby se platí a v útulku to neni jinak. Hlavně pokud jsou tam jeho čtyřnohý obyvatelé poznamenaný minulostí. Je to jak s lidma - psychologie - psíchologie... akorát lepší (: ...BECKY má novej domov. Těžko říct, jestli jsem socializací, společnejma výletama po Trnavě a láskou, kterou jsem jí dávala, k tomu přispěla taky. Ale to vůbec neni podstatný. Beckyna se zapsala do mýho života jako ten důležitej milník, kterej mi ukázal, kudy jít.
Miluju Becky. Miluju práci se zvířatama. Miluju psy.
.
.
.
.
.
.
(#dogstagram #dog #dogs #dogsofinstagram #dogsofig #dogsofinsta #thedogist #dogblog #love #doglove #dogsofinstaworld #dogmom #doggo #happiness #snapseed #instagood #instadog #dontshopadopt #shelterdog #rottweiler #gsd )
vrť se ke mně 🐕🖤
.
.
.
.
.
.
.
.
(#dogstagram #dog #dogs #dogsofinstagram #dogsofig #dogsofinsta #thedogist #dogblog #love #doglove #dogsofinstaworld #dogmom #doggo #happiness #instagood #instadog #dontshopadopt #belgianmalinois #malinois #malinoismix #malina #shepherd #shepherdmix #utulok #utuloktrnava #volunteer #dogdaycare #rescuedog #shelterdog #alldayeveryday )
🐶
⏺ "touch my bowl with food one more time" *growls*
⏺ "take me to the vet and i'll fokin end you"
⏺ "gimmie those white meds in my treats once again i double dare you hooman"
⏺ "pretend to throw the ball and i'm hekin done with you"
⏺ "why do you keep petting other dogs what the fluff are you insane"
⏺ "no i'm not gonna accept the cat as a part of the family"
⏺ "i didn't eat the hamster stop lookin at me like this"
... guess this is not how the quote goes...
.
.
.
.
.
.
.
.
(#dogstagram #dog #dogs #dogsofinstagram #dogsofig #dogsofinsta #thedogist #dogblog #love #doglove #dogsofinstaworld #dogmom #doggo #happiness #snapseed #instagood #instadog #dontshopadopt #quote #quotesoftheday #quotesaboutdogs #dontstopretrievin  #vsco #vscocam )
Australian dog from America in Czech? Wait I have several questions
.
.
.
.
.
.
#pride #gay #lgbt #loveislove #love #pridemonth #lgbtq #gaypride #instagay #lesbian #lovewins #like #bisexual #queer #rainbow #transgender #follow #pansexual #praguepride #dogsofinstagram #praguepride2018 #merleaussie #merle #trans #dragqueen #lgbtpride #australianshepherd #shepherd #aussie #prideparade
🌫
I heard a cough
as if a thief was there
outside my sleep
a sharp intake of air

a fox in her fox-fur
stepping across
the grass in her black gloves
barked at my house

just so abrupt and odd
the way she went
hungrily asking
in the heart's thick accent

in such serious sleepless
trespass she came
a woman with a man's voice
but no name

as if to say: it's midnight
and my life
is laid beneath my children
like gold leaf
.
.
.
.
.
.
.
(#drawing #doodle #dailydrawing #painting #art #tattoo #tattooflash #foxdrawing #drawingsoginstagram #drawingsofinsta #instadrawing #dailydrawing #illustration #sketch #instadoodle #tattoosketch #pencil #colours #blackandwhite #draw #earthwithoutartisjusteh #igers #igerscz #czech #czechgirl #fox #foxy #geometryfox )
O hell no my pillow barks!
.
.
.
.
.
.
.
.
(#dogstagram #dog #dogs #dogsofinstagram #dogsofig #dogsofinsta #thedogist #dogblog #love #doglove #dogsofinstaworld #dogmom #doggo #happiness #snapseed #instagood #instadog #dontshopadopt #germanshepherd #gsd #shepherd #shepherdmix #apbt #pitbull #apbtmix #bully #rescuedog #shelterdog #vscocam )
OMG THERE'S A DOG BEHIND ME ISN'T IT!!!! 🐶💙
.
.
.
.
.
.
.
.
(#dogstagram #dog #dogs #dogsofinstagram #dogsofig #dogsofinsta #thedogist #dogblog #love #doglove #dogsofinstaworld #dogmom #doggo #happiness #snapseed #instagood #instadog #dontshopadopt #amstaff #staffordshire #ast #americanstaffordshireterrier #amstaffsofinstagram #pitbull #pitbullsofinstagram #rescuedog #shelterdog #vsco #vscocam )
only dog can judge me 🙃
🌠
.
.
.
.
.
.
.
.
(#dogstagram #dog #dogs #dogsofinstagram #dogsofig #dogsofinsta #thedogist #dogblog #love #doglove #dogsofinstaworld #dogmom #doggo #happiness #snapseed #instagood #instadog #dontshopadopt #labrador #labradorretriever #retriever #dontstopretrievin  #chocolatelab #chocolate #lab #labradorsofinstagram  #rescuedog #shelterdog #vsco #vscocam )
the best therapist has fur and four legs 🙃
.
.
.
.
.
.
.
.
(#dogstagram #dog #dogs #dogsofinstagram #dogsofig #dogsofinsta #thedogist #dogblog #love #doglove #dogsofinstaworld #dogmom #doggo #happiness #snapseed #instagood #instadog #dontshopadopt #australian #auo #shepherd #australianshepherd #shepherdsofinstagram #tricolor #smile#rescuedog #shelterdog #vsco #vscocam )