Trabzon Kulis

Trabzon Kulis Follow

Trabzon'un Yerel Medyası ® #AlpdundarMedya

http://tskulis.com/

30,326 Followers  61 Follow

Share Share Share

Ünal Karaman: Sosa ve Pereira’nın kaptanlığı gündeme gelmişti. Pereira için bir beklenti vardı. Kendisiyle konuştuk ve Pereira istediği için Sosa birinci kaptanımız oldu.
Trabzonspor, Bakırköy’de Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na ait olan bir akaryakıt firmasını aldı.  Muharrem Usta döneminde kongreye gidilmesi ile yarım kalan proje, Ağaoğlu’nun girişimleri ile tamamlandı. Petrol ofisinden 100 milyon TL gelir bekleniyor. (61saat)
Trabzon İl Güvenlik Kurulu'nun verdiği karara göre; Fenerbahçeli taraftarlar, Trabzonspor maçına alınmayacak.
Alacaklarını tahsil edemeyen Kucka, FIFA'ya başvuruda bulundu. Trabzonspor sezon arasında Slovak oyuncu ile yollarını ayıracak. (Karadeniz)
Cenk Ergün, Fiorentina'nın gündeminde olan Yusuf Yazıcı hakkında konuştu: "Yusuf, Trabzonspor'un en iyi iki oyuncusundan biri. Onu almak için iyi bir teklif yapılması gerekiyor." (Tuttomercato)
Trabzonspor yönetimi, Burak Yılmaz'a "Alacaklarını bırak. İstediğin kulübe transfer ol" şeklinde öneride bulundu. (Karadeniz'de Son Nokta)
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe maçı için karaborsacılık yapanlar hakkında hukuki işlem başlatılacağını açıkladı.
Trabzonspor'un kadro dışı bıraktığı Burak Yılmaz, İstanbul ekiplerinden biriyle anlaşamazsa Amerika'nın yolunu tutacak.
Uğurcan Çakır, Esteban'a göre formaya bir adım daha yakın. Ancak Esteban'ın milli takım performansı Ünal Karaman'ın fikrini değiştirebilir. (Fotomaç)
Ahmet Ağaoğlu: "Ali Koç'u davet etmedik. Ben de birçok deplasmana gittim. Hiçbirinde kulüp başkanı beni arayıp davet etmedi. Her başkanın olduğu gibi onun da yeri hazırdır. Gelip gelmeyeceği kendi kararıdır." (Fotomaç)
Trabzonlu Sabriye Şengül Dünya Şampiyonu oldu!
Avusturya Vienna'da yapılan Vendetta profesyonel Dünya Kick Boxing şampiyonluk ISKA kemer maçında Trabzonlu Sabriye Şengül, Avusturyalı rakibi Christin Fedller'i yenerek 2 kez Dünya şampiyonu oldu.
Muş'lu Oğuz Akman, 24 Ekimde dünyaya gelen çocuğunun ismini Gökdeniz Yattara koydu. Bizde Gökdeniz Yattara'ya ömür boyu sağlıklı, huzurlu günler diliyoruz.