Ümit Bulut

Ümit Bulut Follow

I post mostly architecture, still life squares. Time traveller inside, engineer outside.

1,824 Followers  305 Follow

Share Share Share

Perspektif her şey olmasada çok şeyi değiştiriyor.
🍃What Makes a Man - City and Colour
Yürümemiz gereken yollar var...
Ben ve kardeşim Venedik'in sakin kesimlerinde, turistlerden sıyrılmış ve manzaranın tadını çıkarırken. 🎼Geceye şarkı; Axel Flovent - Dancers.
Bugün güneşi yabancı dil sınavı için geldiğim Van'da batırdım. Fena değildi.🌞
Gece treni. 🚝
Şans eseri Harry Styles'ın Sign of the Times isimli şarkısını dinledim inanır mısınız baya hoşuma gitti. 🌝
Zamanını televizyon yerine daha çok YouTube'da harcayan birisi olarak şimdi size çok güzel ve saklı bir yutup kanalı öneriyorum arkadaşlar toplanın bi. Ama bak kim şey ettiyse, kendi önereceği kanalı aşağı yazsın ki hepimiz faydalanalım. Öyle olur mu hiç Ya Rabb hep bana hep bana. (nefiste olur ama düşününce olmaz, neyse) Şimdiiiğ;  ÂGE D'ART diye geçen bu kanal arada bi video atan müzik kanalı. Kanaldaki favori videolarım, "je tire ma reverence", "shakes" ve "brother" isimli müzikler.  Bi bakın, beğenmezseniz instagramı bırakıyorum. (Tabii ki de şaka)
</insert optimistic sunset song>
Geçen bir konuşma arasında bana karşı yönetilmiş şöyle bir cümle geçti; "Sen arkadaşlarını seçmiyorsun bile. Sen arkadaşlarından arasından aile seçiyorsun." Evet, haklı bir cümle. Ben çok fazla arkadaşa sahip olmak yerine az ve öz dostumun olmasını, hayatın omuzlarımıza yüklediği yükü zaman zaman paylaşmayı ve birbirimizi ileri götürecek bir dostluk kurmayı tercih ediyorum. Bunun dışındaki samimiyetsiz hareketler bana dürüst gelmiyor. (Her samimi hareket dürüst değildir, çünkü samimiyet özneldir burası ayrı.) Sözün özü çok az kişi hayatımın atlasına etki eder, İspanyol denizcilerin hayali adaları gibi kendi hatıralarıyla adalarını yaratırlar. Aziz dostum Fatih onlardan biri ve bugün doğum günü. Başarı, sağlık ve huzur dolu nice yıllara olsun dostum, iyi ki doğdun. 😇🎉🎈
Faded thoughts.
Garip işler, çok garip. 🎼Schubert - Serenade