Wydawnictwo WasPos

Wydawnictwo WasPos Follow

http://waspos.pl/

158 Followers  82 Follow

Share Share Share

Już 27 marca ukażą się "Wszystkie dziewczyny Wertera" - zabawna powieść młodzieżowa napisana przez... 16 latka. Co ciekawe, nie jest to debiut, a już druga książka nastoletniego autora.
Opowiada o perypetiach Tomka Wertera - licealisty, który ma dosyć zaborczej i chorobliwie zazdrosnej dziewczyny. Na jego drodze pojawia się Amelia, która wydaje się być ideałem i znakomitą odskocznią od aktualnej drugiej połówki...
Książka w zabawny sposób podejmuje tematykę nastoletnich uczuć; autor nie sili się jednak na przesadny patos i przedstawia świat współczesnych nastolatków z całkowicie świeżej perspektywy.

#book #książka
My jesteśmy fanami Stephena Kinga, a Wy?;) Na naszym blogu wybraliśmy 10 najlepszych filmów na podstawie dzieł niekwestionowanego Mistrza Grozy. Jakie są Wasze typy?

Ranking możecie przeczytać, wchodząc na stronę waspos.pl, rozwijając zakładkę "o nas" i klikając w "blog". Miłej lektury!
#cytat #książka #waspos #czytam #złotamyśl
Chcesz wydać własną książkę i na tym zarobić? WasPos to cłkowicie nowe wydawnictwo, które zatrzęsie polskim rynkiem wydawniczym... zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla autorów.
www.waspos.pl